Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztőnél lehet kifejezette...

Tenyésztőnél lehet kifejezetten szín alapján foglalni a kiskutyák közül?

Figyelt kérdés
Vagy a temperamentum fontosabb?
2014. dec. 20. 22:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


A kettes vagyok.


Mi korábban gondolkodtunk a menhelyi örökbefogadáson. Ki is jártunk majdnem két évig sétáltatni, simogatni, stb... Most jutottunk arra a szintre, hogy lehessen kutyánk. (egyelőre sok kompromisszummal, de tavasszal ez is normalizálódni fog) Mindenképpen idősebb kutyát szerettünk volna, akinek már van egy kialakult személyisége, tudjuk mekkora lesz. A menhelyi kölyök gyakorlatilag lutri szerintem, ki tudja milyen lesz, mekkora. Kinéztünk egy szimpatikus felnőtt kutyát, gyönyörű volt, természettel. Csak van nálunk egy szűk keresztmetszet: a macska. Ez a kutya pedig utálta a macskákat. Hónapok óta kutyákat nézegettem, sétáltattam, hátra jön a "nagy szerelem" és tökéletesen passzolunk, erre nem. Ekkor döntöttünk úgy, hogy legyen kennelből kutyus. Januárban hozzuk el. :)

2014. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát, én szerintem kb. az összes menhelyi kutyával szerelembe bírok esni... :D
2014. dec. 22. 20:56
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy sok sikert a kutyushoz! :)
2014. dec. 22. 20:56
 14/15 anonim ***** válasza:

Köszi! :)


Először én is azt hittem, hogy amikor majd eljön az idő, belépek a menhelyre és fél óra múlva kisétálok az álom kutyámmal. Azonban az utóbbi időben sok kutyát fogadtak örökre és sok került külföldre. Hála Istennek gyakorlatilag üresek voltak a kennelek. Akikbe az elmúlt években halálosan szerelmes voltam, azoknak már rég találtak jó gazdit, a mostaniakkal meg nem jöttek a pillangók. Ekkor döntöttük el, hogy kennelből lesz a kutyus. Elég sok kennel honlapját megnéztem, kiválasztottam a hat legígéretesebbet és abból írtam az első 4-nek. (Nagyon komoly Excel tábla is készült az ügy érdekében :D ) Persze volt egy, amelyik nagyon szimpatikus volt és szerencsére náluk vannak pont kiskutyák januári elhozatallal. Én ezt égi jelnek vettem :)

2014. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet:)
2014. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!