Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tenni ha egy Francia...

Mit kell tenni ha egy Francia Bulldog csontot evett?

Figyelt kérdés
A kiskutyám megevett egy csontot amikor nem figyeltem rá. Esetleg házi tanácsokat,tippeket tudnátok mondani ?

2014. dec. 22. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Azt kell neki mondani, hogy "Egészségedre!".

Nem értem, mi a problémád, a kutya ragadozó, eszik csontot, sőt, nagyon jót tesz a fogainak a rágás.

2014. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Milyen csontot? Mert ehet csontot nyugodtan csak csövescsontot nem . (szárnyas láb és szárnycsont)
2014. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Most mi van??? Mostmár csontot sem ehet egy kutya? Ezt is tiltja az EU?
2014. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem tiltja az EU, de több száz éve is tudták, hogy a csöves csontok szilánkosra törnek és felsértve a kutya beleit a halálához vezethet.
2014. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
A főtt csöves csontok csak! A nyers nem!
2014. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Legfeljebb a légcsövét sérti fel. A bélbe már el se jut, a gyomorsav tesz róla.
2014. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
A gyomorsav, ja. Hacsak vissza nem hányja.
2014. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

nem hülyeség amit a kérdező kérdez...akinek nincs ilyen kutyája sztem ne szóljon bele, és bocsánat ha ez félre érthető senkit nem akarok megbántani.

nekem van és tudom hogy egyáltalán nem ehet csontot, elkezdi vissza öklendezni lefelé és felfelé is felsértette a torkát és véreset habost és rengeteget hányt mondta a doki közben telefonon hogy nem tudunk mit tenni mert vagy meg fullad vagy ki jön neki ez a fajta nem ehet semmilyen csontot nagyon maximum nyak porcokat. el sem tudom képzelni mi lett volna ha meghal :((

2015. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
A kutyák esznek csontot, de ha francia bulldog teszi ezt sajnos nem tudom mi a teendő :)
2015. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!