Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom melyik kutyát...

Nem tudom melyik kutyát válasszam?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát venni csak nem tudom eldönteni melyik fajtát válasszam a westie és a francia bulldog között. Segítenétek abban,hogy melyik válasszam (melyiket könnyebb nevelni, melyik a játékosabb, stb...)

2014. nov. 11. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit biztosítanál neki? Azért mozgás szempontjából nem egészen mindegy hogy egy terrier vagy bulldog. :D
2014. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Bulldog.

westiem van és egy ilyen kérdés mellé nem ajánlom

2014. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sétáltatni reggel 30percet, dléután 2 körül 1-1,5 órát és este is kb 1 órát tudnám sétáltatni. És ha van időm akkor még többet.
2014. nov. 11. 20:17
 4/7 A kérdező kommentje:
A második kommentelőtől kérdezni szeretném,hogy hol vetted a westiedet?
2014. nov. 11. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Megírom privátba
2014. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a westie-t ajánlom. Igaz nekem pincsim van, de unokatesóm westie nagyon játékos és elég könnyen lehet tanítani.
2014. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Leszűkítetted a kört a kutyát vegyek, vagy francia bulldogot kérdésre. Egy terriert sosem szabad összehasonlítani egy francia bulldoggal. Úgy lenne értelme a kérdésnek, hogy kutyát vegyek vagy házikedvencet. A házikedvencben gondolkodok törpenyúlban, tengerimalacban vagy francia bulldogban, esetleg vennék kutyát ami mondjuk egy westie lenne :)
2015. máj. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!