Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretetbol hag meg a kutya?

Szeretetbol hag meg a kutya?

Figyelt kérdés

Egyik jo baratomeknal a kutya folyton d.gja a csaladtagok labat,es szoktak mondani hogy azert csinalna mert szeret..en nem ertek a kutyakhoz de nem hinnem hogy ezert csinalja:D

Amugy 6 eves keverek nagytermetu,viszonylag szofogado kutya.

Miert csinalja?


2014. dec. 23. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
lehet azért mert tüzel, de lehet valami pszichológia baja is. Viszik rendszeresen sétálni, foglalkoznak vele?
2014. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Ledominálja a buta, lúzer gazdikat, akik eszerint még élvezik is ezt a helyzetet, hogy a kutyájuk rangban jelentősen fölöttük van. Bár ez csak az én véleményem, de az ilyen gazdák a legszánalmasabbak, akik még meg is magyarázzák a kutyájuk rossz viselkedését, ami miattuk alakult ki.
2014. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Dominál,ezt tutira veszem.
2014. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Foglalkoznak vele,setaltatjak jatszanak vele,a gazdik kajajabol is kap ha odamegy kunyeralni..

(Kan)

2014. dec. 23. 19:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Ivartalanitva van.
2014. dec. 23. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy kap a gazdi kajájából, azt erősíti benne, hogy ő a főnök. A hágást pedig keményen tiltani kéne, nem szeretetből, hanem dominanciából csinálja, mert akkora birkák a gazdái, hogy még ezt a pofátlanságot is megengedik neki.
2014. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Erdekes pedig az egesz csalad nagyon kutyaszakertonek tartja magat,nem is ertem hogy hogy hisznek akkor ilyet es hagyjak..

2014. dec. 23. 19:37
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Ó, ha tudnád, miféle arcok tartják magukat kutyaszakértőnek :D Nem tartozik a tárgyhoz, de a pitemet előttem örökbefogadta egy csóka, 40 éve kutyázik komolyan, viselkedési problémás kutyákkal dolgozik, lépten-nyomon Cesar Millant idézget, de hat nap után visszaadta a fajtamentésnek kutyát azzal, hogy ideggyenge meg veszélyes meg isten tudja, miket hordott össze róla, mert nem bírt vele. Szóval az, hogy ki minek tartja magát, semmit nem jelent.
2014. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

A legalapvetőbb dolgokkal sincsenek tisztában.

Ez tiszta dominancia egyébként, de ezt már írták.

2014. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Én is hatalmas kutyaszakértőnek tartottam magam, és sokáig éltem abban a tévhitben, hogy a kutya azért végez párzó mozdulatokat, mert párosodni szeretne. Ez egy hülyeség.

A kutya ezzel a dominanciát fejezi ki, amit tiltani kell!

2014. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!