Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves yorkigazdák! Ti mit...

Kedves yorkigazdák! Ti mit gondoltok arról, hogy többen azt gondolják a yorkikról, hogy a gazdagok ölebei, és csak azért tartják, mert kicsi és keveset eszik? Ezzel mindenki így van?

Figyelt kérdés
Nekünk azért van yorkink, mert a húgom 5 éve vágyik egyre, ez a kedvenc kutyafajtája, és nem azért mert öltöztethető és copfozható.

#kutya #yorkshire terrier #előítéletes emberek
2014. dec. 23. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én nem yorkis vagyok, de én azért nem szeretem annyira a yorki, csivava, bischon stb. gazdikat, mert a 90%-uk csak azért veszi meg, hogy a maradék helyet kitöltsék a táskájukban és hogy cuki csili-vili ruhákat adjanak rájuk. Én eddig összesen egy normálisan szociált yorkival találkoztam. Őt vitte a gazdája futni (!), tenyésztőtől vette, normálisan tanította és szocializálta stb.. Szóval úgy bánt vele mint egy kutyával, nem úgy mint egy barbie-val.
2014. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyosak! Nem tehetnek róla, hogy sok buta nő is választja ezt a fajtát. Rá kell cáfolni az előítéletekre! :)
2014. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom erről, hogy legtöbbször így is van. Gyerekpótlék, kiegészítő, játék. Amikor már a harmincadik idegbeteg, elkényeztetett kis méregzsák jön szembe, akkor inkább elkerülöm ezeket a pici kis jószágokat, meg a kedves gazdáikat. Más kutyafajta is van, ami nem tetszik, de ezeknek a piciknek a gazdáik még általában rá is erősítenek azokra a vonásokra, amik miatt nehéz velük együtt élni.
2014. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem yorkiem van. Terrierként kezelem és sokat járunk kirándulni. Sajnos sokan máshogy kezelik...
2014. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

gazdagok ölebei, és csak azért tartják, mert keveset eszik

csak en erzem itt az ellentmondast? :)

2014. dec. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Drága utolsó, arra gondoltam, hogy a gazdagok azért tartják mert öltöztethető, mások pedig azért mert keveset eszik.:)
2015. jan. 11. 13:28
 7/7 anonim válasza:
Dehogy a gazdagok ölebei... mindent "jöttment suttyó" ilyen fajtajellegű keverékkel szaladgál.
2015. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!