Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutya...

Mit csináljak ha a kutya állandóan kaparja az ajtót, ha csak egy kis durranás is elhangzik?

Figyelt kérdés
Németjuhász-labrador,2 éves,szuka.Akármit csinálok vele nem hagyja abba,ha durran valami és beengedem akkor miután kiküldtem megint kapar amikor már semmi sincsen.Hiába megyek ki hozzá egy kis időre akkor is folytatja,és ha meg kap a fenekére akkor is ugyanúgy folytatja.
2014. dec. 27. 18:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Beengedem én nem arról van szó hogy nem jöhet be,csak nem akarom azt sem hogy szilveszter után rászokjon.

Esetleg az lehetséges hogy tavaly itt buli volt ÉS ELMONDTAM ANYUM A TESTVÉREMNEK HOGY SEMMI TÜZIJÁTÉK,DE PERSZE ANYA NEM VOLT ITTHON ÉS AKKOR MIÉRT NE,na mindeggy tavaly én is arra jöttem haza hogy az ágyon fekszik....Persze testvérem kapott anyumtól miután megtudta mi is volt itt pontosan...

2014. dec. 30. 21:20
 12/13 A kérdező kommentje:
ELMONDTA ANYUM A TESTVÉREMNEK*
2014. dec. 30. 21:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy rászokjon, akkor szilveszter után ne engedd be, és úgy általában soha ne engedd be, amikor kapar, hanem legyél előrelátó és még azelőtt vidd be, hogy ő bekéredzkedne, így nem ő irányít, hanem te, és megóvod a felesleges stresszeléstől odakint.

Amúgy meg ha az az utolsó emléke kintről, hogy égzengés van meg földindulás, nem tudom, mit csodálkozol azon, hogy nem akar kint maradni. Egy óra? Az lószar, ugyanúgy este van meg sötét, mint amikor elkezdődött, nyilván fél. Majd másnap reggel engedd ki.

2014. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!