Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy ilyenkor...

Miért van az hogy ilyenkor ujjév előtt mindenki szidja a tűi játékokat meg tiltatná őket befelé?

Figyelt kérdés
teli van minden ezzel témával de annyi lenne hogy aki tudja hogy nem bírja a kutya a tüzijátékokat szerintem zárja biztos helyre (szerencsére én kutyám hozzá van szokva még szereti is nézni ) ennyi erővel a viharokat is tiltsuk be meg a menydörgést repülők hangját meg mindent ami miatt megijedhet a kutya ....
2014. dec. 27. 23:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
és mért mondják hogy év közben nem lehet mikor 1 es és 2 es kategóriát lehet év közben is bármikor venni és ellőni
2014. dec. 27. 23:34
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Én minden baromnak a seggébe dugnám a petárdáját,tűzijátékát és meggyújtanám.

Nagyon sok kutya a lakásban is bepánikol az idióta durrogástól.

2014. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
87%
mert azon a pénzen vehettél volna egy rakat helyesírási szótárat
2014. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
A tűzijátéknak alapból semmi értelme nincs, milliókat költ a kormány az emberek pénzéből erre és minek? Pár perc villogásért meg durrogásért? Hát ez aztán nagyon megéri... jobb semmi nem lesz tőle, de rosszabb igen.
2014. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
30%
Rossz kategoria
2014. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
és akor vilámokat és a menydörgést is feldugnád az isten seggébe?
2014. dec. 27. 23:56
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Úgy bírom, hogy ilyenkor mindig megy a pattogás. :D Nem tűnt még fel gondolom senkinek, hogy így-is úgy-is van durrogtatás szilveszterkor, felesleges a témán lógni.
2014. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Addig van durrogtatás amíg a hülye emberek hagyják ezt és még ki is mennek bámulni ezt a szart... észhez kéne már térniük másoknak is hogy ennek semmi értelme.
2014. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Az éjféli valódi tűzijáték még elmegy. Hiszen sokan már esküvőn, bármilyen nagyobb bulin lődöznek tűzijátékokat. Viszont a petárda már más dolog. Főleg, amikor a nagyon okos ember már 27-én hajigálja. Lehetőleg oda, ahol ember megy. Vagy éppen az elhaladó autóra. Neked nem tudom, mennyire lenne élvezetes, ha battyogsz valahol és melletted egy petárda robban a betonon.
2014. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem lenne baj, ha az egesz ejfel korul 1-2 oran at tartana. A baj az, hogy napokig nyomatjak ezt a sz.rt.
2014. dec. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!