Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez megéri?

Szerintetek ez megéri?

Figyelt kérdés

Itt egy leiras, aljan a kerdessel:

Sziasztok! En egy lany vagyok, van egy kutyam. Szeretnek megegyet, meg egy ír szettert. Napi 1-2 orat foglalkozok a mostani kutyusommal, minden nap feloras seta. Szunetekben 3-4-5 orat szoktunk levegon lenni. Het 2x-3x fesules. Nagyon szeretem a kutyakat, igy van ezzel az egesz csalad.


Ezekutan megeri a mostani kutyusom melle venni neki egy tarsat,nekem egy ujjabb legjobb baratot?


2014. dec. 28. 16:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Kertes hazban lakunk, a kutya kint van. A kert 930 negyzetmeter.
2014. dec. 28. 17:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a családod is beleegyezik.. Ezt nem mi döntjük el itt, a GYK-n, nem fogja nagyon befolyásolni, mit mondunk. Ha nagyon szeretnéd, akkor is csak úgy, ha nem szaporítasz ;) És készülj fel, hogy a mostani kutyud féltékeny lesz a másikra! Tehát attól fogva mindkét állattal kell foglalkoznod, ha van elég időd rá, ha nem
2014. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztaban vagyok. Ne agodj a mostani kutyum felos es nagyon kedves. Ketlem h problema lenne belole. Mellesleg o is szuka, es szukat szeretnek. De koszi a valaszt . ;)
2014. dec. 28. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldontened. Ket kutya nem dupla gond, hanem 3x-4x annyi. Ha ti ezt tudjatok idoben is es anyagilag is vallalni, akkor hajra.
2014. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja es csak akkor hozzatok uj kutyat, ha az elso mar minden helyzetben engedelmes es nincsenek problemak vele, mert kulonben a kicsi is eltanulhatja es ket problemas kutya az eleg faraszto tud lenni.
2014. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fél óra séta igen kevésnek hangzik egy olyan mozgékony kutyának, mint az ír szetter.
2014. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akumi, elhiheted h eleg. Naponta 1-2 ora jatek van vele.
2014. dec. 28. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A mostani kutyádnak lehet, hogy elég, de egy ír szetternek...? Meg eleve a fél óra olyan semmilyen, az alatt éppen csak belelendül a kutya a sétába, nem tud egy jót bandázni a többi kutyával... Nekem kevésnek tűnik, de persze te tudod. Bár akkor nem tudom, miért kérdezted meg, ha úgyis megvan a véleményed, és nem akarsz rajta változtatni :)
2014. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt a 2 óra játékot kombináld a fél óra sétával (persze szabadon, póráz nélkül) és akkor elég!
2014. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!