Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztők ( természetesen...

Tenyésztők ( természetesen törzskönyvvel) megéri fedeztetéskor a kannak első választású kölykökért cserébe fedezni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha olyan a szuka, akkor nyilván. :)
2014. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha neked is kell abból az alomból kutya, akkor igen.
2014. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen mindenképpen megszeretnék tartani belőle egy két kutyát. Ha tőlem akar kölyköt megtartani az azt jelenti, hogy úgy véli a kan tulaj jó minőségű a szukám? ( Ő 15 éve foglalkozik kanokkal ez a 4. kanja én nekem az első szukám még életembe nem volt almom)
2014. nov. 13. 10:14
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, én azt hittem, hogy neked van kan kutyád. :)
2014. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy ő mit gondol azt csak ő tudja. Én akkor kérnék kiskutyát a fedezésért, ha úgy vélném, hogy nagyon ígéretes az a párosítás. Nyílván nem tartanék meg minden szukától egy kölyköt, csak attól, akit a legjobbank találok arra, hogy a következő kutyám anyja legyen. Más részről lehet anyagi megfontolás is mögötte. Ha ő is el akarja adni azt a kölyköt akkor lehet, hogy jobban jár, mintha pénzt kérne a fedezésért.
2014. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megtartani akarja és kiállításra hordani.
2014. nov. 13. 11:06
 7/17 anonim ***** válasza:
azért figyelj oda, nehogy bemalmozzon, és csak arra kiváncsi, hogy mit hoz a kanja. Ha szukád van, akkor érdemes lenne ezt a tenyésztőddel is megbeszélni, és csak akkor fedeztetni ezzel a kannal, ha ő is ugy gondolja, hogy igéretes a párositás.
2014. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Már volt neki 4 alma és egyikből sem hagyott meg neki. Csak mostanra már megidősödött 8 éves és a helyére akar egy új kant.
2014. nov. 16. 08:25
 9/17 A kérdező kommentje:
* neki helyett magának.
2014. nov. 16. 08:25
 10/17 anonim ***** válasza:
akkor is nézz utána a kan kölykeinek, mivel elsősorban mindig a szuka tulajdonos választ,és nem a kantulajdonosok szokták agitálni a szukásokat.
2014. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!