Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek valami hasonló kutyát?

Ismertek valami hasonló kutyát?

Figyelt kérdés

Szerettem volna magam mellé társnak egy kutyust, már rég fontolgatjuk a párommal. Volt egy elképzelésem milyen legyen, ami mindkettőnknek nagyon tetszett. Találtam egy pontosan olyan kinézetű, viselkedésű kutyut ,amilyet szerettünk volna, egy menhelyen, csakhogy nem adják nekünk örökbe mert állítólag bántja a macskákat, nekünk meg van 3....


[link]



2014. dec. 28. 17:32
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Sajnos egyes husky-k kimondottan vadásszák a kisállatokat. Ismerjük védenceinket, önkéntes csapatunk tagjai - saját szabadidejüket feláldozva - napi szinten több órát töltenek velük. Erre azért is van lehetőség, mert mi nem menhely, hanem fajtamentés vagyunk. Ezek alapján a tapasztalataink szerint úgy tűnik, hogy Rusty is ilyen kutya, így nem tudnánk felelősségteljesen örökbeadni három cica és egy vadászgörény mellé. Részletesen is leírtam neked közvetlen válaszban a fentieket. A már meglévő és imádott állataid biztonságára való tekintettel hoztuk meg ezt a döntést, hogy sajnos nem tudjuk javasolni Neked Rusty-t a fenti okok miatt.

Bízunk abban, hogy Te is látod, hogy miért kellett ezt a nehéz döntést meghoznunk és köszönjük szépen a megértésedet!

2014. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!