Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék a kutyámmal egy dog...

Szeretnék a kutyámmal egy dog dancing-hez hasonló kűrt összeállítani. Milyen kombinációkat ismertek?

Figyelt kérdés
Ezeket tudja:forog, hempereg, pacsi minden formában+integetés, meghajlás, láb szlalom, mancs keresztezés, lábam közé betolat, döglött kutya, alap ugrásokat pl. átugorja a kezem/lábam, ahogy gurulok a földön ő átugrál oda-vissza, ráteszi a lábát a lábamra és úgy megyünk,kerül.Ezekből milyen látványos kombinációt lehetne összeállítani?És ha esetleg még tudtok valami trükköt akkor azt légyszi írjátok le:) Ja és ezeket profi szinten tudja szóval jöhetnek kicsit bonyolultabb összeállítások is:)
2013. jan. 5. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a netboardon beszélgess a megfelelő topikban erről. Van kifejezetten dogdancing-es topik, ott biztosan szívesen segítenek neked és videóban is megmutathatod nekik mit tud a kutya.
2013. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szilvi & Argos ***** válasza:
Nézzél vidiket a youtube-on. Ha beírod, hogy dog-dancing, millió találatot fogsz látni :)
2013. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Láb között nyolcas előre/hátra,ezt lehet variálni hogy pl te állsz vagy éppen menet közben nyolcasozik a kutyi.Az enyém tud még két lábra állni,kúszni,bukfencezni(bár szerintem az,amire a hempergéssel gondolsz),illetve velem szemben állva,azt a lábát emeli amelyiket én(vagyis magyarán ellentétesen,mert vele szemben az ellentétes lábam van :D ) Nagyhirtelen ennyi,meg ugye a forgások mindkét irányba,többször is,láb között jön velem,stb.Annyit tudok javasolni,hogy mikor az első kűrt állítod össze-nekem is így sikerült-először egy zenét válassz.Én felírtam vagy húsz olyan számot,ami elég dinamikus,ritmusos is volt és tetszett is,majd a kört folyamatosan szűkítve,egy maradt.Akkor azt sokat hallgattam,minden lépést,figurát elképzeltem a zene különböző részeire...Majd miután fejben nagyjából öszeszedtem,hogy fog mozogni a kutya a zene egyes részeire,biztos ami fix le is írtam,majd jöhetett a gyakorlat :) Az a jó,ha az ember először megtervezi(bár első dog-dancing,,fellépésünk"teljesen rögtönzött volt:))
2013. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!