Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell kutyát hánytatni...

Hogy kell kutyát hánytatni itthon? SOS

Figyelt kérdés
Lenyelt egy fém sörösdoboz bontót és nem tudom Debrecen környékén melyik állatorvosi rendelő van nyitva. am egyszer már voltunk hánytatni és hát elég borsós az ára... ha nincs más lehetőség akkor visszük dokihoz csak jó lenne ezt most anyagilag megúszni.

2014. dec. 26. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Meleg tej -tegyél abba 3 púpos kanál cukrot. Jól keverd meg. A kutyád behabzsolja és biztos ki fogja hányni.


Nálunk is ez történt pár éve véletlenül. Kiömlött otthon a cukor, összesöpörtem és mivel nem volt koszos, gondoltam, hogy meleg tejjel összekeverve adom oda a kutyának. Elfogyasztotta, majd hányni kezdett. Ráadásul a tejjel együtt hányta ki a kis rongyot, amit a tudtunk nélkül nyelt le!

2014. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mono1994112 válasza:
79%
Szia. Ha azon amit lenyelt ne volt éles rész vagy kiálló valami, ami visszafele megsértheti a nyelőcsövet, akkor szerintem úgy, mint az embert is otthon. Sós vizet itass vele. Nem akarja majd meg inni, de valahogy erőltesd rá. Más módszert sajna nem tudok. Csak az állatorvost.
2014. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy házilag sehogy! Átmentem ezen én is nem éri meg! Te is szenvedsz a kutyáról nem is beszélve! Nekem a doki mondta a sós vizet de szerinte kb 5% hogy működik de üdült tőlünk 60km-re így kipróbáltatta...nem jött be sírva hívtam vissza hogy hazakönyörögjem...beadott egy szurit és már hányt is! A kutya parkba dobott el egy jóakaró valamilyen mérget...nem lett baj szerencsére.

A sörösdoboz bontó fém plusz helyenként éles is. Hát rosszul jött ez így karácsonykor az fix. Majd írj, hogy mi a helyzet!

2014. dec. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem akarnád, akkor egy csomó mindentől hány a kutya, de amikor kéne, akkor csak a doki a tuti.

Na meg már csak azért se csináld házilag, mert ha elkezdi visszahányni, de nem sikerül, megakad, felsérti magát belülről, vagy ott fullad meg az orrod előtt, akkor nagyon szarul fogod magad érezni, hogy nem fizettél inkább a dokinak.

2014. dec. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Orvoshoz vidd, ne hánytasd meg otthon! Nincs más lehetőséged, vidd el! Bele is halhat, ha visszahányja!
2014. dec. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most már minden rendben még reggel elmentünk a dokihoz és ki is jött. Köszönöm a sok választ:)
2014. dec. 26. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!