Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez az elso kutyas telunk....

Ez az elso kutyas telunk. Mennyi idot lehet kint jack russel (keverek) szobakutyank?

Figyelt kérdés

Most 1 eves a kutyus. Mennyi idot lehet kint felfazas nelkul? Vettunk bor mamuszt a mancsaira de addig tartott. Amire egyet raadtam a masikat leszedte. 30 perc alatt nem fog felfazni ugye?

Esett a ho es a gyerekekkel kint jatszott. Hiaba hivtam alig akart bejonni. Aggodom nehogy baja legyen. Bent jol betakargattam amig meg nem szaradt.


2014. dec. 28. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg mozog, nem fázik meg, szóval akár másfél órát is kint lehettek vele, ha aktív az a másfél óra, és minimum tempósan sétáltok. De ha egy kicsit elkezd fázni, azt is túléli ám, nem kell túlfélteni :)

Ha szuka, érdemes ilyenkor a kajájához egy kis tőzegáfonyát adagolni, és nem kell aggódni a felfázás miatt se.

2014. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg mozog, addig nem fog megfázni, abban biztos lehetsz! A cipő is fölösleges, esetleg csak a sózott utak ellen jó. De ne izgulj ennyire, a kutya úgy is jelezni fogja, hogy mikor mire van szüksége.
2014. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kedve van mozogni, addig. Fogod látni ha fázik, mert akkor gubbaszt, remeg. A kertbe felesleges a cipő, azt az útszórósó ellen találták ki.
2014. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen szuka. Eleg aktiv (mar csak a fajtaja es eletkora miatt is). Termeszetesen tobbszor volt kint a gyerekekkel az udvaron jatszani de nem mertem tul sok idore pedig rettentoen elvezte a havat. Koszonom a tanacsot.
2014. dec. 28. 21:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Tanacsokat :) kozben jott meg 2 valasz
2014. dec. 28. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!