Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutya...

Mennyibe kerül egy kutya vállalása? Az oltásokra gondolok konkrétan. Boxer vagy Bullmasztiff?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 16:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Az oltások minden kutyának ugyanannyiba kerülnek....
2014. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de én a kiskorban beadando oltások arara vagyok kivancsi, illetve hogy boxert vagy Bullmasztiff kutyat érdemesebb venni?
2014. dec. 30. 16:40
 3/26 anonim válasza:
4%
Boxer cukibb !!! jobban tanithato szereti a gyerekeket
2014. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

TE mit tudsz nyújtani egy kutyának?

Második kérdező! Kit érdekel, h cuki? Kutyát nem úgy választunk, h cuki, hanem kezdjük azzal h leszűkítjük a kört az alapján, h melyik kutya igényét tudjuk kielégíteni.

2014. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Kezdő oltási program (árszabástól függően) 30-50 ezer Ft.
2014. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Családi házunk van tehát mozogni az udvaron is tud, de a hzba is be tudjuk engedni, sétáltatni 1 héten 2x minimum el tudom vinni, sokat járok fotózni, tehát oda s tudna jönni velem. Viszont ha megbetegszik, a dokira nem tudom mennyire lenne pénzem.
2014. dec. 30. 16:53
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod hogy tk-san 100 az alja? ha már a pénznél tartunk.... jó helyről hozva talán minimalizálni tudod az esélyt a betegségekre.

Vagy hozhatsz "ingyen" fajtamentőktől, de lehet hogy az ivartalanítást kérik, meg illik adni adományt, minimum az oltásainak az árát.

Szerintem naponta kellene sétáltatnod, sokat szocializálni és nevelni, ha fotózni is vinnéd magaddal.

2014. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha beteg és kérdéses a doki, akkor hagyd. A kutya nem olyan, mint az ember, h kipróbál minden házi technikát, és majd lesz vmi. A kutya nem szól, ha fáj, ha ég, ha kéne vmi. Csak jelez. És akkor ugrani kell a dokihoz. De rögtön. Mert sajnos sok kutyabaj olyan, h perceg vagy órák kérdése az, h életben marad-e.
2014. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem tudom.mit csináljak, nagyon szerettem volna egy hű társat, már több éve teljesen egyedül élek. Mikor gyerek voltam volt boxer kutyusom, ő 9 évesen rákban halt meg. Életem során ő volt akire még ma is emlékszek. És most van egy kevéske pénzem amiből ezt a jó dagadt 100.000 ft ot ki tudnám fizetni, erre gyűjtők 2 éve. Csak sajnos nem jártam korábban utánna.
2014. dec. 30. 17:54
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, h megvan a vételárra a pénzed. De elmondok vmit: a kutya vételára a legkisebb kiadás. Oltások, bolha-kullancs elleni védekezés, kozmetikai felszerelés (igen, rövid szőrűt is kell fürdetni), fekhely, játékok, kaja, esetleges betegség költségei....
2014. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!