Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbüntethetnek? A lényeg bár...

Megbüntethetnek? A lényeg bár nem konkrétan a kutya de hozzá kapcsolódik.

Figyelt kérdés
Minden nap sétálunk a kutyával. Nem mondom hogy soha de van mikor sajnos séta közben végzi el a dolgát. Összeszoktam szedni de az út szélen sétálunk és nem igen fordul elő csak a járdán. Na szóval, mindig én és a kutyám vagyunk a hibásak mert mindenhol kutyapiszok van mert csak "mi járunk arra" nem is egyszer nekem szóltak, hogy miért nem otthon végzi el a dolgát a kutya és miért nem takarítok utána. Hiába mindig nem az én kutyám volt az öreglány szerint aki szólt csak minket lát arra sétálni tehát az én kutyám volt. Tehet valamit és engem megbüntethetnek?

2013. márc. 7. 16:49
 1/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Nem egészen értem a szitut. Ha összeszeded a kutya ürülékét és kidobod, akkor miért büntetnének meg? Egyébként csak akkor büntethet meg rendőr/közteres, ha tetten is ér, hogy otthagyod a cuccost
2013. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az én kutyám dolgát szoktam összeszedni a másik ami már ott volt azt ott szoktam hagyni. A baj, hogy már máskor is ugyanazon az útszakaszon volt már probléma az öreglánnyal. Ő szolt már egy éve is pedig akkor csak épp a sarokig mentünk. Kekec az egész családja és az önkormányzatnál dolgoznak.
2013. márc. 7. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te minden alkalommal összeszeded utána, édesmindegy hogy még más kutya után is van ott maradék, akkor téged nem büntethetnek meg. Azért mert más kutya is megy arra, ha nem látnak mást, lehet kóbor kutya is, azért te nem vagy felelős. Nem tehet semmi az "öreglány" ő hiába pattog. Ha illetékes ember megy arra, és látja hogy nem szeded össze, na ő megbüntethet, HA nem szeded össze. Rám egy öregmama azért szólt múltkor, mert beledobtam a konténerbe (városban lakunk)... mert hogy kijelölt kukába dobjam..a gond az hogy a környéken még csak kuka is alig volt, kijelölt kukák nálunk pedig nincsenek. Ilyenkor szépen integetek neki vagy köszönök óriás vigyorral, és ott hagyom. :)
2013. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is azt szoktam, de most pattogott is. Kisvárosban lakunk vagy inkább nagy falu. Remélem nem csinál belőle nagy ügyet mert képes rá. Köszönöm a választ megnyugodtam.
2013. márc. 7. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudja bizonyítani, hogy te voltál, akkor mehet a levesbe... feltételezni bármit lehet...
2013. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem keress másik útvonalat, olyat amivel ezt a kötözködő öreglányt egyszerűen elkerülöd.

Persze a szart az új útvonalon is szedd össze mindig. :)

2013. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ebben az esetben ne foglalkozz vele...sétálj úgy, hogy kakival teli zacsi legyen nálad, mikor az öreglánnyal talizol...ha hepciáskodik, mutasd meg, hogy itt van, felszedted...ha nem hagyja abba, dobd oda neki :D
2013. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Valletta ***** válasza:
Nem büntethetnek meg csak azért, mert a kutyád mellett kutyaszar van a fűben, ne aggódj. Észt meg sajnos nem lehet adni, ne is idegesítsd magad a nyanyin.
2013. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak hirtelen úgy felment bennem a pumpa. Elgondolkozva sétáltunk erre szinte letámadott mikor köszöntem. Eddig szóra se méltatott mert nem szóltam hozzá hát most már biztos még köszönni se fogok neki. Zacival sétálok mikor dolgát végzi mert nem tudom csak itthon kidobni.
2013. márc. 8. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!