Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler kutyánk összeharapd...

Roti84 kérdése:

Rottweiler kutyánk összeharapdálta a kölykeit! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Éjszaka kezdett elleni és amikor kimentem reggel akkor már 4 kiskutya volt,de a számára kialakított "szülőszobában" szét voltak szorva és nem törődött velük.

Ekkor odavittem a cicihez mindet és őriztem a kutyát.

Még kettő született és amikor otthagytam őket akkor történt a baj.Kb. fél óra múlval amikor visszamentem akkor újra szétszórva találtam őket és 3 db-on volt harapás nyom a másik kettő pedig ki volt hűlve,persze mind az öt elpusztult.

Egy maradt életben és amikor odatettem a cicihez és messziről figyeltem több alkalommal is rámorgott,na ekkor sokalltam be és elvettem tőle és csak a felügyeletem mellet rakom oda szopni 2 óránként.

Miért tekinti ellenségnek a kiskutyákat?



2014. dec. 30. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert egy hozzánemértő, idióta, mocskos szaporító vagy! Ezért!
2014. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Így van, ahogy az egyes írja, ezen nincs mit ragozni! Nem véletlenül mondjuk folyton, hogy ne szaporítson, aki nem ért hozzá!
2014. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ti IQ bajnokok.

Semmit nem tudtok az egészről de a fikázás az megy.

Egyébként ki mondta hogy mi nem tenyésztők vagyunk?

De mindegy is .

Azért meghallgatnám a hozzáértők válaszát is szívesen.

2014. dec. 30. 17:41
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Onnan tudjuk, hogy nem vagy tenyésztő, mert egy tenyésztő nem itt kérdezne, hanem az állatorvosnál, és csak olyan kutyát vonna be a tenyésztésbe, amelyiknek stabil az idegrendszere.

Valószínűleg a kutyád alkalmatlan az ellésre, egy alom felnevelésére, és nem jó az idegrendszere, arról nem is beszélve, h nem tudni, milyen betegségeket örökített tovább a kölyköknek.

2014. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Mégis milyen a hőmérséklet a "szülőszobában", ha két kölyök fél óra alatt ki tudott hűlni? Miért mentél el aludni, amikor a kutya elleni kezdett? A másik három mibe pusztult bele? Orvos látta őket? Mondjuk én is IQ bajnok vagyok, hogy ilyeneket kérdezek, mert tök felesleges...mindegy, "legalább" öttel kevesebb szaporított roti lesz az országban, öttel kevesebbet fognak ugyan ilyen módon továbbszaporítani...
2014. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, tuti tenyséztő vagy, ha te alszol, míg a kutyád ellik. Tuti tenyésztő vagy, ha a kicsik kihűltek. Tuti tenyésztő vagy, ha nem tudod mit kell tenni, ha a mama nem fogadja el a kicsit. Tutit tenyésztő vagy.....
2014. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Egy tenyésztő csak úgy fedeztet,hogy az ellés idejére orvosi felügyeletet biztosít,főleg először ellő szukánál.

Nem megy el aludni,míg ellik a szuka.Nem hűlnek ki nála a kiskutyák.Eleve úgy időzít,hogy az alom ne télen szülessen,úgy fedezteti a szukát,hogy az ellés ideje ne a legzordabb hidegre,plusz az ünnepekre essen.

Gondolom a szuka és a kan is törzskönyves,fajtabetegségekre szűrt,mivel tenyésztőnek mondod magad,azoknál meg ez alap.

2014. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Vagy életképtelenek voltak a kölykök, vagy már az első gond jelentkezésekor azt kellett volna csinálni a kicsikkel, amit a megmaradttal tettél.
2014. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
végig ott kellett volna lenned a szukádnál, amig ellik. Hideg is van, a kölykök kihültek, és nagy valószinűséggel az anya vagy nagyon fiatal, vagypedig hiányzik belőle az ösztön. ilyen szukákat nem fedeztetünk.
2014. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rottweileres Gazdi ***** válasza:
36%
Ha a kutya elsőnek szült az azért van hogy bántotta a kölykeit mivel nem tudja mik azok nem tud velük bánni . Mert sokkban volt rész valószínűleg .
2014. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!