Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fosik az ételtől?

Miért fosik az ételtől?

Figyelt kérdés

Bármilyen hígat eszik még a kutya konzervtől is. szerintem az a kocsonyás részétől .

Miért van ez? Mi lehet a baja?



2014. dec. 30. 19:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
pedigré meg ezek a fajták.
2014. dec. 30. 19:57
 12/20 anonim ***** válasza:

„Megdöbbenve hallottam bennfentesektől hogy a kutyakaja kocsonyás része csirketollakból van főzve…”

Hátha még azt is tudnád, hogy nem sokban különbözik az embernek szán táplálék sem… Vagdaltak, konzervek, soxor átklórozott „friss” húsok…

Sajnos ki kell kísérletezni, mi az amit szeret és meg is eheti…

2014. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A házikoszt, kutyaszalámi, Pedigree és társai a maguk 4%-os állati melléktermék (bőr, szarv, csőr, stb) tartalukkal nem valók kutyának. Olyan tápot vegyél neki, aminek van HÚStartalma, kínáld meg naponta kétszer öt percre, aztán vedd el. Két-három nap múlva meg fogja szeretni. Állandóan fosni nem jó móka.
2014. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ.
2014. dec. 30. 20:01
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 30. 20:01
 16/20 anonim ***** válasza:
A maradék azt jelenti ugye, hogy ami nem fogy el az asztalnál, az megy a kutyának. A kutya nem disznó, amelyik mindent megeszik, feldolgoz . A kutyának a zsíros, a fűszeres étel nem megfelelő eledel.
2014. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mennyi idős a kutya?
2014. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy időben az én kutyám sem akarta megenni a száraz tápot, akkor néhány napig néhány kanál levest tettem rá, úgy megette. Aztán szoktam rá önteni joghurtot vagy kefirt is, azzal egyenesen imádja. Ma már bármikor megeszi szárazan is.
2014. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Fél éves mult talán
2014. dec. 31. 11:06
 20/20 anonim ***** válasza:
Túl zsíros neki ez az étel, valami jobbfajta tápot kellene megpróbálni. És nem megsajnálni, hogy nem evett és biztos éhes, ha nem eszik, mikor kaja van előtte, akkor nem éhes.
2014. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!