Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám fosik az utcán...

Ha a kutyám fosik az utcán (fűben) akkor fell kell vennem?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvben illene, gyakorlatban a hígfolyóssal nem lehet mit kezdeni.
2014. ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok,Köszi
2014. ápr. 22. 07:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szokott lenni egy flakon víz általában, és ilyen esetben jól szétöntözöm a híg ürüléket.
2014. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal háztartási törlőkendőt,azzal jól fel lehet szedni,különösen ha látod,hogy rendezett helyről van szó,különben a tulaj takarít utánad.
2014. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Elvileg csak a szilárd szennyeződést kell felszedni, fűből nem is lehet a tök hígat eltakarítani. Én ilyenkor kis homokot-füvet próbáltam rászórni, vagy vízzel szétlocsolni. Homokról könnyű felvenni azt is, betonról meg zsepi-zacskó csodákat tesz
2014. ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
othon amikor a betonon van akkor minfig homokkal csinálom de az utcán sosincs nálam viz vagy homok :)
2014. ápr. 22. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon forgalmas helyen van városban akkor tépjél rá füvet, az mindig kéznél van. Amennyiben aki ezért beszól az kapja be. Velünk már történt olyan,hogy belvárosban a zebrán kezdett tojni, na ott sem szedtem fel,mert elütöttek volna. Szóval vannak helyzetek amikor elnézhető szerintem, nem is ezekkel van az embereknek a problémája, bár bosszantó lehet ha belelép valaki és attól érhet atrocitás.
2014. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!