Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasmenés oltás, féreghajtó?

Hasmenés oltás, féreghajtó?

Figyelt kérdés

4 hónapos spániel kan, hétfőn voltunk az első veszettség elleni oltásért, tegnap délután beadtam neki a féreghajtóját (egy Cevanthel). Rá másfél órával elkezdett fosni mint a gép, ami azóta is tart (tehát hasmenése van, elég rendesen, viszont nem sűrűbben, mint ahogy eddig, napi 3-4 alkalommal, de akkor elég rendesen). Illetőleg a színe sem az igazi, barna helyett egy kicsit sárgásabb.


Lehetséges, hogy az oltás/féreghajtó okozza ezt (mióta nálam van még egyiket se kapott, így nem tudom). Tehetek érte valamit? Rizst kap most enni egy ideig, egyéb más tipp?


Köszönöm!


2014. dec. 31. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A féreghajtótól lehet hasmenése, ez teljesen normális, 1-2 napon belül magától vissza fog állni a széklet a megszokottra.

Azt majd figyeld, hogy van-e benne féreg.

2014. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
természetesen néz(t)em, eddig nem láttam benne.
2014. dec. 31. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!