Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe vagy toy apricot uszkár...

Lina03 kérdése:

Törpe vagy toy apricot uszkár tenyésztőt keresek. Saját tapasztalatok erről a fajtáról?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon játékos, érdeklődő fajta, nagy mozgásigénnyel. Szomszédomnak volt, de néha én is elvihettem sétálni. Szerintem aranyosak.
2015. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van facebook-od javaslom az Uszkár Klub/ Poodle Club csoportot, megbízható, lelkiismeretes törpe uszkár tenyésztők is vannak, és mindenki szívesen segít bármilyen kérdésben.

Egyébként nagyon okos kutya (a világon a 2. legokosabb fajta, első a border collie), szeret tanulni, energikus, de ugyanakkor nyugodt is. Nem hullik a szőre, ezért allergiásoknak is ajánlott. Az hogy mennyire ugatós szerintem változó, az enyém nagyon jó jelző kutya, feleslegesen nem ugat, de találkoztam már olyan törpe uszival is, amelyik meg sem nyikkant. :D Nem is tudom mit írjak, nyugodtan kérdezz, szívesen válaszolok! Egy lassan 11 éves törpe uszi gazdija vagyok.

2015. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a törpék általában nagyon jó természetű,könnyen idomítható,gyorsan lelkesedő kutyusok.

toyból csak 4et ismerek.

ők kb egy yorki értelmi szintjén vannak,nagyjából semmit nem értettek és idegesítően félénk volt mind.

játékra,vagy apportírozása lehetetlen rávenni.

2015. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megvettük a kis törpét, nagyon boldogok vagyunk vele, jó természetű, nagyon szerethető kiskutya!!!
2015. jan. 27. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!