Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier King Charles spánielt...

Cavalier King Charles spánielt lehet bérházban tartani?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok,és szeretnék egy kiskutyát.A Cavalierre gondoltam,szerintetek tarthatok?Bírni fogja napközbeni magányt?A lakásban nem fog kárt csinálni?Egy kiskutyát mennyi idő szobatisztává tenni?
2015. jan. 5. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Tökéletes választás a lakásba a cavalier king charles spaniel. Egész nap alszanak a lakásban, ha egyedül vannak napközben.

Neveléstől függ, de alapvetően ha tenyésztőtől, jól szocializált picit vásárolsz, és következetesen neveled nem csinál semmilyen kárt a lakásban.

Szobatisztaság kérdése szintén attól függ honnan vásárolsz picit, 1-2 héttől akár hónapokig is eltarthat, attól függ elő van e nevelve szobatisztaságra.

2015. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszod.Hogyan tudnám következetesen nevelni arra,hogy ne rongáljon és,hogy szobatiszta legyen?Tudnál mondani megbízható tenyésztőket ahol nem túl drága egy kiskutya?
2015. jan. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!