Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » PREY! Naponta 1 kiló nyúlcomb...

PREY! Naponta 1 kiló nyúlcomb elég egy 53 kg-os kutyunak? Köszi.

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Vadnyesedéket nem is adhatsz nyersen, mivel majdnem biztos, h vaddisznó is van benne, azt pedig tilos!!!


Nem muszáj mindent az állateledelesnél venni. Nyúlcomb teljesen jó, leszeded róla a húst, meghagyod a csontot (csak párszor kell megcsinálni az elején, h leméred őket, aztán később tudni fogod, h egy nyúlcomb arányait tekintve mennyi húst és csontot tartalmaz). Rendes hentesnél tudsz venni pár száz ft-ért marha májat v egyéb belsőséget.

2015. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen nektek!
2015. jan. 5. 18:10
 13/17 anonim ***** válasza:
Nincs abban a combban annyi csont, hogy bajt okozna. Ha nem túl kemény tőle a széklete, semmi gond . Főleg, hogy csak helyettesítésként adtad.
2015. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem az számít, hogy mit adsz és mennyit, hanem hogy a kutya milyen kondiban van tőle. Az én 60-65kg-os kutyám nem eszik meg 1 kiló baromfit, ami csontosabb ráadásul, mert olyan fajta, ami nem eszik sokat, mégis jó kondiban van. Egy 53kg-os bullmasztiffnak viszont valószínű kevés lenne ez a mennyiség.

Szóval a kutyát nézd, soha ne a mennyiséget.

2015. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért az összetevők aránya számít. A pitemnek egy időben kicsit túladagoltam a húst, remekül nézett ki tőle, csak aztán hetekig sántított a túladagolt fehérjétől. Most valószínűleg a lazacolajjal szívtam meg, egy ideje szünet nélkül kapják a kutyák, és valószínűleg az is sok lett, az öregnek elkezdett törni a karma meg korpásodni a szőre. Mióta abbahagytam javul. Szóval jóból is megárt a sok.
2015. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Oké, rendben, köszönöm. Figyelek ezerrel, majd meglátjuk. Remélem, időben észreveszem, ha baj van.
2015. jan. 6. 08:53
 17/17 anonim ***** válasza:

A kakit, a kutya szőrét és kondiját figyeld.

Ha nem porlik, nem csontszínű, nincs hasmenése a kutyának, akkor jó a kaki. A többit meg látod magadtól is. De az arányokra figyelj, mert a hiánybetegségek később alakulnak ki és nagyobb gondot tudnak okozni!

2015. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!