Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldható meg?

Hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
Nekem tetszenek a husky k egyszerüen szerelmes lettem beléjük de szeretném ha házörzőnek is jó lenne (vagyis ha valaki roszat akar nekem akor megvéd esetleg megtámadja ha szeretném). Ezt bele lehet nevelni? Vagy keresztezni kell(ugy hogy a küleme ne nagyon változzon)?
2015. jan. 5. 22:05
 1/3 dora11103 válasza:
25%
Szerintem minden kutyában benne van ez az ösztön és azzal nem oldasz meg semmit ha keresztezed...
2015. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy husky nem házőrzésre való, keress másik fajtát, ha ez a cél, vagy vegyél riasztót.
2015. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kutya nem önvédelmi eszköz. Amelyeket személyvédelemre tanítanak, azoknak sok ideig tartó kiképzés az alap. És akihez kerülnek, tudja, mikor , miként használhatja ki a kutya képességeit.
2015. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!