Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen betegség az, amire egy...

Milyen betegség az, amire egy szaporítótól vett border collie gazdája számíthat, egy jó kennelből vett border gazdája viszont nem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Parvó, örökletes betegségek (csípő, szem), férgesség, bélfertőzés.
2015. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Emellet még szem,szív betegség.

Nem lesz fajtatiszta

Nem mehet vele az adott gazda versenyezni/sportolni

2015. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bollocks ***** válasza:
69%
Még mindig itt vagy te szerencsétlen?! Inkább kérj a barátodtól egy 50.000-es "eredeti iPhone 7-est" a józsefvárosi piacról.
2015. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bollocks ***** válasza:
2015. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Szlovák.... mit vársz....silány ország szülöttének silány kutya....
2015. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt amit belinkeltél nem én írtam ki!
2015. jan. 6. 16:43
 7/13 bollocks ***** válasza:
100%
Ebben az esetben elnézést. Szaporítótól ne vegyél semmiképpen sem kutyát, mert lutri, inkább gyűjts még pár hónapot a TK-sra, vagy hozz ki a menhelyről egy akármilyet. Nagyságrendekkel több lehet az orvosi költsége egy beteg kutyusnak, mint a fajtatiszta egyed vételára.
2015. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kössz szépen Little Red... Eddig Szlovákiai MAGYARként egy jó 200 darab 100%-os választ adtam kutyásoknak. Köszönöm, hogy csak egy senki vagyok, egy hüle tót egy sz.r országból!!! A lényeg, hogy Magyarország ott tart ahol és mindenben csúcsszuperek!!!



Kérdésre válaszolva: Az örökletes betegségek tehát: szürkehályo, szembetegségek, idegi problémák, csípő és váll diszplázia, immunrendellenesség, zöldhályog...


Ezenkívül a szaporítótól vett kutyánál nem tudhatod, hogy nem-e testvéreket, anya-fia kombinációtól hoznak-e le kölyköket, ami hatalmas vérfertőzés. Gyenge minőségű táppal eteti és sokszor nincsennek beoltva. Nem kapnak vitaminokat, nincsennek szocializálva és a többi és a többi.....

2015. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Felvidéki magyarnak lenni nem egyenlő a szlovákkal. Olvass bele a belinkelt kérdésekbe, a kérdező elég keményen magyarozik....

És mivel MAGYAR vagyok a szó legszorosabb értelmében, így nagyon is zavar....


És nem kamuzom be, h nem ő írta ki a kérdéseket,, mert gyakorlatilag ugyanazok...l

2015. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most miért lettem lepontozva? Elég pontos választ adtam a kérdésre! A kutyás kérdéseknél meg tényleg ezt kell vitatni, hogy ki melyik ország szülötte? Ahelyett hogy a kérdésre válaszolnátok, egymásnak estek.
2015. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!