Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiskutyát várhatok egy...

Milyen kiskutyát várhatok egy fajtiszta torzskönyves amerikai bulldogtól és pitbull keverék kutyáktól?

Figyelt kérdés
Az anyjuk törzskönyves amerikai bulldog, gazdája elmondása szerint nagyon kiegyensúlyozott higgadt természetű kutya. Utóbbit én is tapasztaltam. Az apjuk keverék pitbull, szintén higgadt jószág. Megnéztem élőben mindkettőt, a gazdájuk távolléteben is nagyon barátságosak voltak. Gazdájuk állítása szerint panasz sincs rájuk. 5 hete fialt a szuka, és én is szukát választottam. Szerintetek milyen kiskutyára számítsak, valamint az befojásol valamit hogy az anyjuk amerikai bulldog és én is lányt választottam? Normális válaszokat kérek, köszönöm!
2015. jan. 6. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lutri. Ennél jobban ezt nem lehet leírni. A tenyésztés nehéz munka, kevesen tudják jól csinálni, sokan meg csak annyit csinálnak, hogy összetesznek kutyákat. Szóval lutri, hogy milyenek lesznek a kölykök.
2015. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, az öröklés nem úgy működik, hogy a szuka kiskutya olyan lesz, mint az anyja :))). Ennél sokkal-sokkal bonyolultabb a dolog.

Te olyan jellemű, fizikumú, stb. vagy, mint az azonos nemű szülőd? Nem hiszem.


Valószínűleg egy szép, erős, higgadt kutyád lesz. Megnézném felnőtt korában szívesen :)


Egy srác sétáltat a környékünkön egy roti-bullmasztiff keverék 7 hónapos kutyát, hát az gyönyörű, komolyan :)!

2015. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó lenne tudni, milyenek voltak a szuka és a kan felmenői. Sőt, az alomtestvérei, mert , ahogy előttem írták, egy kölyök nem kizárólag az anyja, vagy az apja lesz.
2015. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem befolyásol :)
2015. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bollocks ***** válasza:
41%
Ha peched van, akkor egy elcseszett, beteges, agresszív kiskutyát. Nem ez a valószínű, de szaporítóknál könnyen előfordulhat.
2015. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan olyan kutyát várhatsz, mint amilyen százával van a menhelyeken. Keveréket. Csak azt nem értem, hogy miért kell szaporított kutya neked? Ennyire nem érdekel még az sem, hogy milyen lesz a társad? Vagy nem is társ lesz, hanem csak villogni akarsz vele?
2015. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
képeket nem tudsz róluk mutatni?
2015. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy keverék kutya is ugyan olyan kutya mint az összes többi szóval nem értem hogy ezzel mi bajod.. na de mindegy... Szülőkről vagy a köjkökről linkeljek képet?
2015. jan. 7. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Amelyikről tudsz mutatni!
2015. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A világon semmi bajom a keverék kutyákkal, sokáig csak mentett, mix kutyáim voltak. Azzal van bajom, ha valaki gyártja a keverékeket, vagy támogatja azokat, akik sorra hozzák le az ilyen almokat, mert vannak olyan ostobák, hogy azt hiszik, jobb keveréket kapnak így, mint a menhelyekről! Amikor 200%-on működik minden menhely, amikor évente ezrével altatnak el és dobnak utcára pont olyan kutyákat, mint amilyenről te írsz, akkor a lehető legnagyobb bunkóság és felelőtlenség még pénzelni is azt, aki ilyen kutyákat gyárt!
2015. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!