Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg bizhato kenelt/tenyesztot...

Meg bizhato kenelt/tenyesztot Vasarosnameny kornyeken tudnatok mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy jo par kerdest mar fel tettem az Amerikai Staffordshire Terrier(AmStaff)rol, es el dontottem hogy egy ilyen kutyust szeretnek:)

A kutyat Majus kornyeken szeretnem.

+Meg eri elore be vasarolni?

Ha meg akkor mit?



2015. jan. 6. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó tenyésztőt keress, ne az legyen a szempont, hogy közeli legyen! Mi 600 km-t utaztunk a kutyánkért, más még távolabb is elmegy!


Még bőven ráérsz bevásárolni.

2015. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es meg bizhato kenelt ahol tk-val, tudom meg venni a kutyust?
2015. jan. 6. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg ne az legyen a szempont, hogy közel legyen. Gondolj bele, ezt a távot csak egyszer kell megtenned, cserébe lesz egy garantáltan egészséges, jó idegrendszerű kutyád aki veled lesz jó esetben több, mint 10 évig.

A bevásárláshoz mindenképpen egyeztess a tenyésztővel, mert a legtöbb helyen kapsz kezdőcsomagot (ez többnyire felszerelésből áll, mint pl póráz, nyakörv, kaja, tál stb,)

illetve pár napra elegendő kaját abból amit ott is kapott.

Ajánlanám a Robustaff, Tiger's Tattoo vagy a Naplás Gyöngye kenneleket.

2015. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kis eligazítást szeretnék kérni tőled, hogy hol van pl. ez a kenel, vagy hol látom a kutyus, árát vagy hogy Törzskönyvel együtt van-e?

Egy ilyen kutyát szeretnék: [link] (Ne haragudj hogy, ilyen tudatlan vagyok, csak nekünk Német Juhászunk volt, azt a szomszédtól kaptuk..)

2015. jan. 7. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:

"vagy hol látom a kutyus, árát vagy hogy Törzskönyvel együtt van-e? "

1. a kutyus ára nincs kiírva, nem webáruház.

2. a tenyésztő többek közt arról ismerszik meg, hogy a tk nem opció. Jár a kutyával

Hívd fel őket, kérdezd meg, hogy mikor lesz kiskutya, kiállításokra is elmehetsz, ott több tenyésztővel is tudsz beszélni.

2015. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget:)
2015. jan. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!