Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky-nj, malamut-nj v más...

Husky-nj, malamut-nj v más keverék?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszenek a szánhúzó kutyák alakja és a modoruk is de szeretném h egy kis őrző védő ösztón kerüljön beléjük (meg , ég egy kis nj tulajdonság) ugy h az alakjuk meg maradjon. Mien fajt, keresztezést ajánlotok?

(Ne menhelyeset!)

Nj:német juhász


2015. jan. 6. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne hogy honnan szereznél keveréket, ha nem menhelyről, vagy fajtamentéstől. Előre félek a választól.
2015. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Légyszi ne torkolj le mert nem vagyok jártas kutyavevésben még csak fajtát szeretnék találni. Én se olvastam be neked. Máskor normális hangnemben válaszolj ha már nem a kérdésre feleltél.
2015. jan. 6. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kérek elnézést, de hol volt nekem bunkó a hangnemem? Kérdeztem valamit, illett volna válaszolni.

Nem mellesleg a kérdésemben a válasz is benne volt, menhelyen, vagy fajtamentésnél nézz körül az ügyben. Van husky fajtamentés is, németjuhász is, ott találsz keverékeket.

2015. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak én azt kérdeztem h mijen fajta kutya legyen nem pedig azt h hol lehet venni.
2015. jan. 6. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, egy német juhász és egy husky párosításából a kölyök majd örökli a nj-tól az öv ösztönt, a huskytól meg a küllemet... Ez nem így működik, nem kívánságműsor.


Egyébként igen, rengeteg ilyen keverék van a szánhúzó mentőknél is, meg a menhelyeken is, ahol felnőtt kutyák közül választhatnál olyat, ami az igényeidnek megfelel. De egy kölyök esetében nagy esély van rá, hogy a kettő kritériumból egy sem fog összejönni, de mégis az lesz a kutyád 15 évig, csak azért, mert nem akartál "menhelyest".


(Hozzátenném, hogy ha a tökéletes kutyád valamiért menhelyre kerülne, akkor az is "menhelyes" lenne, ez a jelző mégsem változtatna sem a küllemén, sem az ösztönein.)

2015. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!