Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Patella műtét utáni napok? Lent!

Patella műtét utáni napok? Lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap fogják műteni patella miatt a 1,5 èves havanese kutyámat. Nagyon fèlek tőle..most rohangál játszik,ès tudom hogy holnaptól kb 1 hónapig biztos nem fog..a ti kutyátok hogy viselte? Mennyi idő állt lábra ès szaladgált,játszott?

2015. jan. 7. 16:14
1 2
 11/16 Hovarju ***** válasza:

jajj, de jó. Örülök, hogy jobban van. :-)

Ha már van kedve enni és inni és pisilni is tudott, már nagy baj nem lehet.

Hamarosan olyan szaladgálós lesz, mint rég. Addig is vigyázz rá és ne hagyd, hogy túlhajtsa magát.


(nekem azt tanácsolta a doki, hogy ne adjak neki külön fájdalomcsillapítót - injekcióban kapott a műtétkor és az ellenőrzéskor is - , mert nem baj,ha kicsit fáj neki, legalább nem terheli meg idő előtt)

2015. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Èn azèrt nem fèltem hogy túlhajszolja magát,mert van rajta egy hosszú,nagy kemèny kötès ami olyan mint nekünk a gipsz,szóval tartja mereven a lábát,így nem tud ugrálni,meg nem tudja eröltetni a lábát :) amúgy nagyon sokat segítesz,köszönöm!!! :) mèg olyan kèrdèsem lenne,hohy nektek eltudta vègezni a nagydolgát? Mert ő nem akarja,ès már 2 napja nem kakilt..ezèrt izgulunk kicsit
2015. jan. 10. 22:11
 13/16 Hovarju ***** válasza:

Gondolj arra, hogy a műtét előtti nap már nem ehetett, és gondolom még most sem evett túl sokat. Holnap már biztos fog kakilni egy keveset.

Az én kutyám egész érdekes helyzetben oldotta meg először.

(nem görnyedt be annyira, mint egyébként szokott)

Egyébként egy pár napig érdemes neki puha, könnyen emészthető ételt adni, és kerülni kell a csontos dolgokat. A cél az, hogy minél puhább legyen a végtermék és a lehető legkevesebbet kelljen erőlködnie.

Nálunk az alutasakos étel vált be egy kis szárazzal összekeverve.

2015. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ma reggel kakilt!!! :))) köszi mindent!!! Nagyon nagyon sokat segítettèl!! :)
2015. jan. 11. 07:52
 15/16 Hovarju ***** válasza:

Szia.

Hogy van a kutya? Használja a lábát?

2015. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szia!! Már semmi baja,használja a lábát,bár mèg mindig gyakran 3 lábazik,de azt mondta az orvos,hogy teljesen jó a lába,ès ez már csak egy erős megszokás :)
2015. ápr. 9. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!