Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják sokan, hogy jó,...

Miért mondják sokan, hogy jó, ha egy nagy kutya mellett van egy kisebb termetű is?

Figyelt kérdés
Természetesen, ugye ez akkor érvényes, ha az embernek nem csak 1 kutyája van. Vagy ezt csak valaki kitalálta, és szájról-szájra terjed?
2015. jan. 9. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A nagytestű pásztorkutyák mellé szoktak javasolni egy kisebb testű jelzőkutyát. Pl. kuvasz/komondorhoz pulit. A puli jelez, a nagyok meg intézkednek.
2015. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19%
Azért is jó, mert akkor ha pl nem vagy otthon egész nap, nem kattan meg, mert tudnak játszani. Nekem a vizslám mellett volt tacsi, mert amikor a vizsla kicsi volt, teljesen megzizzent, amíg iskolában-táborban voltam. Szétkapta a kerítést stb. Hoztam menhelyről egy tacsit, és utána alig berzenkedett, ha eljöttem hazulról és ő nem jöhetett.
2015. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!