Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Dog Chow...

Mit gondoltok a Dog Chow kutyatápról?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Alacsony a hústartalma. Szerintem ár-érték arányban nagyon drága. Én lecseréltem Brit prémiumra.
2015. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, a Premiere táp is jó nagyon, 40% fölött van a hústartalma (jó persze van green menu-je is), ha meg tudod fizetni a legjobb a Wild Nature
2015. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jan. 15. 06:15
 4/4 anonim ***** válasza:
A Dog Chow táp nem a legjobb de azért szerintem rossznak sem mondható,viszont van egy kevésbé ismert ami olcsóbb de majdnem ugyanaz az összetevő(bárányosnál legalábbis)ez pedig a susa. Amúgy hasonló kategóriában van még Arion is.A susát amúgy azért említettem mert kimérve a D.C kb 700ft/kg a S pedig 500,van akinek nem mindegy.Jah még annyit h az Én kutyám Dog Chow bárányos tápot és Pro plan lazacosat kapott és nagyon szépen fejlődött tőlük.
2015. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!