Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Dog Chow...

Mi a véleményetek a Dog Chow kutyatápról?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
sztem a acana és royal caninnal a legjobb táp és még az ára is kedvező
2009. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Azt kérdezte mi a véleményünk a DOG CHOW-ról : Szerintem nem rossz táp de azért jobb is van a dog chownnál jobb is!


OFF: Egyépként annyi kutyatápos kérdés van!Tényleg csak vissza kéne olvasni pár kérdéssel de mind1,végülis ezért vagyunk itt hogy válaszoljunk a kérdésre csak megjegyeztem :D

2009. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a kérdést már 100x feltették.

De szerintem jó, az én kutyáim csak ezt szeretik...

2009. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert a kutyáid szeretik, még nem biztos hogy jó minőségű és jót tesz nekik. A kutya szereti a csokit is, mégsem jó neki.

Amúgy a kérdésre a válasz, a hústartalma igen gyér...

2009. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

utolsó előtti voagyok: Egy középkategóriás táp. Az én kutyáim nem szeretik a csokit! Csak a sütit! Én adok mellé vitamint nekik. nekünk bevált...

Van néhány agyonreklámozott táp is,ami még rosszabb ennél...

2009. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Jaaa, mert a süti az aztán tényleg kutyának való:S Jesszus:S Cukorkát nem adsz neki? Vagy rágót? Chipset? Beszarás.
2009. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát ha lenne havi 20000 Ft-om akkor talán én is royallal etetnék.jaj és csak a dog chow táprol nem találtam kérdést,csak kimondottan a sensitivről.de azért mindnekinek köszönom a választ.főzök is neki a táp mellett,szivet rizsel meg ilyeneket és tök egészséges.:)
2009. máj. 10. 15:33
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha kiszámolod(zsák ára:napi tápmennyiség)rájössz,hogy sokkal olcsóbb,mint a gyengébb táp kiegészítőkkel.Az ilyen jobb tápokhoz nem kell mást adni.

A Royal Canin tényleg drága és olyanoknak jó,akik tényleg tudnak etetni(csak a napi tápmennyiség,mellé nincs zabáltatás meg nass),amúgy jobb árú az Acana(12 ezer ft/15 kg áron veszik itt a környékbeliek),ez nagyon sokáig elég.

Mekkora a kutyád?

2009. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Sütit nem olyat adok nekik,amit mi eszük, hanem amit állaeteledelboltban lehet venni.Kutyasüti. De ritkán az is. Ennyi eszem nekem is van!
2009. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a kutyám 15 kg 6 hónapos labrador keverék..nagy korára a doki szerint ugy kb 25 kg fog nyomni
2009. máj. 10. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!