Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell összeszoktatni?

Hogyan kell összeszoktatni?

Figyelt kérdés
Van egy magyar agár -fox-terrier keverék kutyám és szeretnék egy faj tiszta magyar agarat.Eddig azért nem mertem hozni mert Félek hogy a kutyám nem tolerálná a másik kutyust,bántaná.Hogyan szoktassam őket ossze? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. jan. 15. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Először a meglévő kutyádat szoktasd meg arra, hogy elfogadja a más kutyákat.

Nem is értem a kérdésedet amúgy. Vagy ismered a saját kutyádat, vagy nem hozol másikat, amíg nem ismered ki teljesen. Onnantól pedig rajtad múlik, miként fogadja az új kutyát.

2015. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ismerem a kutyámat. Ha lent vagyunk a futtatón,akkor minden kutyával kedvesen játszik,de azért figyelmezteti őket,ha valami nem tetszik neki.Ha keresutanyum kutyája feljön hozzánk (kiskoruk óta együtt játszanak),akkor hamar begurul és bántja.Tudom,hogy a területvédés miatt teszi ezt,de néha nagyon durba.
2015. jan. 18. 12:47
 3/3 A kérdező kommentje:
És attól tartok,hogy a másik kutyát is bántaná... :)
2015. jan. 18. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!