Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használhatom a házi készítésű...

Használhatom a házi készítésű haltit?

Figyelt kérdés
Most nem tudtam venni így csináltam. Jó is rá csak nem fognak hülyének nézni?
2015. jan. 16. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát azt mi honnan tudjuk? Amikor autógumit húzattam a kutyával lakott részen, az egyik helyen beszóltak, a másikon mosolyogtak, és kérdezték, hogy nem kell-e még egy gumi.

Amúgyis, kit érdekel? Ha neked meg a kutyának szüksége van rá, akkor nézzenek hülyének. Majd befogják, ha látják, hogy használt.

2015. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem óriás schnauzerem van, kezdetben nagyon húzott amikor sétálni vittük, ezért mi is a haltin gondolkodtunk, így próbaképp csináltam egyet. Olyannyira bevált, hogy 4 alkalommal volt csak a kutyán, ennyi idő elég volt ahhoz, hogy megszokja, hogy ne húzzon!


Szóval ha hülyének néznek ha nem szerintem megéri legalább kipróbálni! De ha annyira zavar, hogy mások mit gondolnak akkor vidd ki késő este.

2015. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!