Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis kutyáknál gyakori, hogy...

Kis kutyáknál gyakori, hogy harapdálják a kezeket is?

Figyelt kérdés

2-3 hónapos, és sztem csak játékból csinálja, mert a csontokat szétrágja, engem pedig nem úgy harap, szóval nem tudom, lehet, h csak én gondolom rosszul a dolgot.

Ez játék még nála igaz?



2015. jan. 17. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen, játék, de tiltsd.
2015. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Persze, hogy játék! A kölyökkutyák így ismerik meg a világot, hogy mindent a szájukba vesznek, mindennel játszanak, így az ember kezével, lábával, ruhájával is.


De egy gyors kérdés, miért vállaltál be kutyát, ha ennyire nem értesz hozzájuk? Legalább pár könyvet elolvashattál volna. Kezdj el vele kutyaoviba járni, tanulni a kutyákról, mert így még rengeteg gondod lesz!

2015. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Ki az a gyengeelméjű, aki lepontoz? Nem mintha érdekelne a százalék, csak kérdezem :D


A kézrágást tiltani kell. Pont. Mi nem érthető ezen?

2015. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
#1! Egyáltalán nem kell tiltani, mert ez minden kölyökkutyánál így van, idővel magától abbahagyja!
2015. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

oksi, akkor te nyugodtan hagyd neki, hogy rágja amihez kedve szottyan :D


Sose értettem, hogy egyes emberek minek szólalnak meg.

2015. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Az utolsó mondatodat teljesen osztom, ezt én sem értem, hogy miért vagy itt. Nem azt mondtam, hogy bármit harapdálhat, de a kezemet igen, csak játékból csinálja!
2015. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
_Még_ igen. De azért jó lenne, ha egy kicsit több lennél a kutyád szemében egy játéktárgynál, amit kedve szerint rágcsálhat, szóval szabj éles határokat a dolognak. Ha akármilyen kicsit is fáj, hagyja abba, ha nincs kedved, ne csinálja, és egyáltalán, na legyen az, hogy "jaj hát még kicsi, had csócsálja véresre a bokámat meg a kézfejemet, majd kinövi".
2015. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

akkor csak értek én a kutyákhoz annyira, h ne hagyjam neki ezt. :D

ha így működne a világ, h mindenhez érteni kéne tökéletesen, amit elkezd az ember, akkor nem lenne világ, azt vágod azért kutyaovis válaszoló? gyereket se vállaljon senki, mert igazából nagymamám is utánaolvasott, h mit kell csinálni egy gyerekkel, h fel tudjon nőni, ja várjunk csak, örült, ha könyvet látott, mert olyan szegények voltak, mint a templom egere.

szóval az ilyen válaszokat utálom, csak ennyit akartam írni röviden

2015. jan. 17. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:

De a 21. században már minden információ elérhető! Látszólag van neted! Annyira nem nehéz bepötyögni, hogy "kölyök kutya" és máris ezer találatot kidob, kezdve a neveléssel, etetéssel, viselkedésével. Úgyhogy ne magyarázkodj már, hogy miért vagy buta és tudatlan. Én meg az ilyen embereket rühellem, akiknek kiskutya kell, de gyorsan! De még arra sem veszik a fáradságot, hogy 1-2 napra leüljenek és a nagyon alap dolgoknak utána nézzenek. Még azt se tudod, hogy mennyi idős. Pfff...

A kutyaovi meg azért kellene, hogy ha már kutya kellett, akkor annak egy normális gazdája legyen, aki ért is a neveléshez és szocializálja a kölyök kutyát! Hidd el, csak a kölyök érdekében írtam az ovit.

2015. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ha ilyen neted lenne, mint ami nekem van, te felkötnéd magad, örülök, h ezt az oldalt betölti.

tudom mennyi idős amúgy kb. napra pontosan, de ez most nem lényeg

nem kellett kiskutya, de gyorsan, ezt egy ismerős adta, aki már régóta ilyen fajta kutyákat nevel, apám tud róla dolgokat, sztem eleget hallott erről a fajtáról, mert az eredeti gazda elég sokat felnevelt már, apám nem volt itthon, én meg csak úgy megkérdeztem, mert miért ne.

2015. jan. 17. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!