Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a tibeti...

Mi a véleményetek a tibeti terrierről? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
A google képekben elkezdtem kutyákat keresgélni, és rábukkantam Tibeti Terrierre. Rögtön megnyerte a tetszésemet és aki már látott vagy van/volt ilyen kutyája az mondjon róla valamit. Tudom, lehetne a neten rákeresni, de szerintem úgy jobb ha valakinek már van tapasztalata a tartásában, mert nem a googleben szeretnék okosodni a fajtáról hanem itt :) köszi:D
2010. febr. 7. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a brátnőmnek is tibetkéje van. Rendkívűl karakán, vidám kutyus. Az övé nagyon keményfejű, nem buta, gyorsan tanul, ám hihetetlenül domináns. Kertesházban és lakásban is jól elvan. cica kompatibilis :))) Más kutyákkal általában barátságos, de amolyan magányos hős típus, simán neki megy a nálánál sokkal nagyobb kutyának,csak, hogy a gazdinak bizonyítson. Sosem láttam még hosszú szőrrel, csak neten, a bnőm mindig lenyírja az övét. Így kis portos kinézete van:) Nem hullik a szőre, amolyan antiallergén kutya. Lakásban tartva talán túl élénk, mindenre reagál, jelez; nem mindig tolerálják a szomszédok. Hirtelen ennyi jutott eszembe..
2010. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"sportos"
2010. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megadtad a választ saját magadnak. Mit akarsz még tudni? A tibeti ilyen, ahogy leírtad.
2010. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jujj nagyon köszi:):)

hasznos válaszokat adtatok:):D

2010. febr. 8. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
:DDD
2010. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!