Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Husky-nak elég egy udvar?

Egy Husky-nak elég egy udvar?

Figyelt kérdés

Nyilván minden nap nem fogok futkorászni vele ezért egy udvaron feltalálja magát?

mekkora hely kell neki?



2015. jan. 18. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem elég.Plusz kell egy jó magas,beton alapú kerítés.
2015. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Persze, feltalálja magát. Felássa a kertet, elszökik, stb.

MUNKAKUTYA! Naponta 2 óra fárasztás kell neki, és kertes háznál is legalább heti 3, 2-3 órás séta, szocializáció!

2015. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
A huskynak kellene a napi mozgás, sport, futás. Feltalálja magát persze, mondjuk kiszökik vagy felássa a földet, ha nincsenek lekötve az energiái.
2015. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem két Husky-m van, minden nap járok velük sétálni és minden nap labdázok velük 1 órát legalább. Nekem is nekik is jó program. Sok Husky-s ember mondta,hogy az ő kutyája olyan rossz mindent szét szednek a kertben. Az enyéim nem, és szerintem azért, mert én foglalkozok velük. Lefárasztom őket. Szóval önmagában bármekkora kerted van az nem elég.
2015. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
betonalapú kert az van de veszélyes a virágokra nézve?
2015. jan. 18. 09:39
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Betonon állandó jelleggel eleve nem jó kutyát tartani.

A virágokat is szétszedi, igen, ha nincs lefárasztva, és nevelve.

Miért szeretnél pont huskyt, ha már most tudod, hogy nem neked való?

2015. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

egy nem elég neki, 3 kert már jobb lenne


viccet félre téve; nem, nem elég egy huskynak, vagy akármilyen más kutyának, hogy egész napra kidobod a kertbe, és legyen el magában..., minek neked kutya, ha lusta vagy vele foglalkozni?

2015. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Neked sok minden való, de kutya nem.

Veszélyes, mivel nem lesznek levezetve az energiái és unatkozni fog. Érezhetően neked arra kell hogy elmondhasd van egy huskyd. Ezért ne legyen.

2015. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

a betonalapút arra mondtam hogy a kerítés alja beton nem hogy az udvar betonbol van,de kerítés helyett kertet írtam ugyhogy neked van igazad

Nem belekötni akarok de sok embernek van huskyja akik nem foglalkoznak vele és ugy sincs semmo baja

nem azt modtam hogy le se szarom s kidobom az udvarra és találja fel magát,hanem azt hogy minden nap nem tudom elvinni dde azért foglalkoznék vele

2015. jan. 18. 10:02
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

És azért gondolod, hogy neked is jó lesz a husky, mert mások sem foglalkoznak vele? Ha nem foglalkoznál vele, akkor mégis minek?

Majd ha tönkreteszi a kertedet, vagy "megdöglik" ez is, mint a másik, csak nézel.

2015. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!