Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pulim bundája gubancos,...

A pulim bundája gubancos, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Egy fehér pulim van és nehéz a bundáját gondozni. Mindene megvan, még egy kétoldalú kefét is vettem neki amivel rendszeresen fésülöm. Mit tegyek ha még mindig gubancos a bundája?

2015. jan. 18. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A pulinak szerintem mindig fog gubancolódni a bundája, mert neki ilyen. Ha zavar vagy ápolatlannak tartod becsavartatnám kutyakozmetikussal ilyenre:

[link]

2015. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el egy kutyakozmetikushoz ès ő hátha mond valamit! :)
2015. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
17%
Menj neki damilos fűnyíróval
2015. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
A pulinak gyárilag gubancos a bundája, arra találták ki, hogy összeálljon rasztákba. Gondolom, nem rendes tenyésztőtől van, aki felvilágosíthatott volna a szőre ápolásáról, úgyhogy keressetek fel egy kutyakozmetikust, aki megmutatja, hogy mit, hogyan és milyen rendszerességgel kell vele csinálni, hogy szép legyen, illetve hogy egyáltalán mik a lehetőségeid a szőrét illetően.
2015. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyírva van, el tudom képzelni, hogy fésülőd, egyébként pedig kézzel szét kellene húzni a rasztákat...rögtön nem lenne gubancos. A hosszú szőrt még véletlenül se állj neki kifésülni...
2015. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat meg fogom próbálni a kutyakozmetikust!
2015. jan. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!