Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én szeretem ilyen beteges...

Csak én szeretem ilyen betegesen a kutyámat?

Figyelt kérdés
mindig mellettem kell hogy legyen ha nincs mellettem például iskolában vagyok már minden bajom van és szinte azon jár az eszem hogy had menjek már haza hozzá. De a legdurvább hogy régen rengeteg "barátom" volt mentem bulizni stb miután kutyám lett kerülőm a bulikat és teljesen megváltozott az értékrendem , és az emberek mögé látok , látom a szándékait hogy épp beakarnak csapni vagy kihasználni , lehet hogy régen is láttam, éreztem ezeket de nem érdekeltek. De most hogy kutyám lett és foglalkozok vele tanulmányozom a viselkedését megfordult a világ , minden megváltozott. Ez szerintetek normális? Ráadásul fiatal vagyok 20 éves most kéne csak élnem buliznom de nem tudok mert ha elmegyek nem érzem magam jól már abban a közegben , mert tudom milyen emberek gyűlnek ott össze. Valamint szerintetek ennyire tanítanak a kutyák vagy amúgy is megváltoztam volna? Köszi a válaszokat!
2015. jan. 19. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok ezzel a "problemaval" en is. Tobben nem ertenek meg. Par baratom eltunt, lettek uj, kutyas barataim azota, szoval nem tragedia :)
2015. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az állatban nem lehet csalódni. Nem hagy cserben, feltétel nélkül szeret és ragaszkodik. Azonban ha az állat szeretete annyira elhatalmasodik, hogy ez a társas kapcsolatokra is negatív hatással van, az már nem túl egészséges. Ez akkor szokott előfordulni, ha a társas kapcsolatban valamilyen trauma adódik. Ilyenkor szoktak sokan elfordulni a társadalomtól és még az a jobb, ha az állatok felé és nem a teljes magányba. Ezt az okot kellene megtalálni.
2015. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is. :) Sőt, még a Szilvesztert is vele töltöm kettesben (bár még így is fél a tűzijátéktól). :D
2015. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak én vagyok ilyen. :D Bár én alapból nem szerettem bulizni. Már előtte is megéreztem, ha ki akarnak használni. Kutyásként teljesebbnek és boldogabbnak érzem magam. Az emberektől sem fordultam el, de megválogatom a barátaimat. Szerintem ez normális, mások szerint meg az a normális, amit ők csinálnak .... :)

Lehet, hogy alapból is megváltoztál volna, de lehet az is, hogy a kutyád nyitotta fel a szemed.

2015. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!