Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmérgezték a kutyámat. Mi...

Megmérgezték a kutyámat. Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Volt egy labrador keverék kutyám,valaki megmérgezte,de a doki m tudta megmondani milyen méreggel. Nem vérzett.tehát biztos nem patkányméreg. Este még semmi baja nem volt,reggel már nem élt.

Van ötlete valakinek? :(


2015. jan. 13. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Fagyálló, emberi gyógyszerek, csiga- vagy hangyaméreg...

Sajnálom a kutyusodat.

2015. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Fagyálló szerintem nem lehetett,mert azt meg kellett volna innia.

Emberi gyógyszer?

2015. jan. 13. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy megmérgezték? A doki ránézésre miből állapította meg?

Ha valóban az történt, találgatással nem sokra mész. Boncolás az egyetlen eljárás, amivel pontosan ki lehetne deríteni, miben halt meg a kutyád.

2015. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem értek hozzá. A doki mondta, hogy valószínűleg megmérgezték. Több kutya is elpusztult a környéken.
2015. jan. 13. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Fagyálló szerintem kizárható,mert az a vesét teszi tönkre,és a kutya még napokig élhet (ill inkább szenved),miután kap belőle...sajnos az egyik kutyánkat is ezzel mérgezte meg valami mocskos paraszt,a szó rosszabbik értelmében,először azt vettük észre,hogy furán viselkedik,mintha rossz lenne az egyensúlyérzéke,aztán már ki sem akart jönni a házából,talán már enni sem evett,nem emlékszem pontosan,az állat orvosnak el kellett altatnia,aztán a boncolásból derült ki,hogy fagyálló volt.
2015. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még előző vagyok-szóval a fagyállót nem csak ivással kaphatja meg,elég,ha valaki átitat vele valami kaját,kenyeret,stb :(
2015. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mai patkány és egėr mérgek nem feltétlenül vérzéses halált okoznak,hanem szép lassan ölnek.Boncolás nélkül meg csak lottó,akár babesia is elvihette,nem mindjárt a méreg jutna az eszembe.
2015. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szinte minden méregnek van látható tünete,hányás,hasmenés,nyáladzás,görcsbe merevedés,amit utólag is észrevettél volna.Amivel tünetmentesen lehetne ölni,nem könnyen beszerezhető.
2015. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!