Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet shetlandi juhászkuty...

Hol lehet shetlandi juhászkutyát szerezni Pest megyében?

Figyelt kérdés
Amióta megismertem ezt a kutyafajt, azóta szeretnék egyet. Hosszas győzködés után a szüleim megengedték, hogy kapjak egyet, csak nem tudom hol lehetne beszerezni.

2015. jan. 19. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne támogasd a szaporítást, keress egy szimpatikus kennelt. :)
2015. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehol nem látom, hogy a kérdező olcsó kutyát keres. Gondolom ő is tanácsot szeretne, hogy hol van a közelében jó kennel.

Sajnos én nem nagyon ismerem a fajtát ezért tanácsot se tudok adni, hogy honnan érdemes kutyust elhozni.

2015. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ne a lakhelyedhez közelség legyen a mérvadó, hanem az, melyik tenyésztő a szimpatikus számodra.

2015. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehol nem írtam, hogy feltételezném azt.

Egyszerűen, ha valaki ennyire most kezdi a kutyázást, hogy a lakhelyéhez közel keres ill. nem jut eszébe, hogy beírja az a goggleba: "shetlandi juhászkutya kennel" akkor igenis fontos leírni, a szaporítást is, hogy ne essen véletlenül se csapdába...

(1. válaszoló vagyok, a 2. válaszoló hozzászólására reflektáltam)

2015. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!