Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy végre fogadjunk örökbe egy kutyát?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta szeretnék egy kutyát, eddig bizonyos okokból nem lehetett. Most azonban anyáék is nézik meg folyton mutogatják nekem a menhelyi kutyusokat. És hiába mondom, hogy menjünk el együtt, úgy nézzük meg, mindig azt mondják, hogy nem, menjek egyedül. Pedig ez szerintem nem csak rám tartozik. Iszonyatosan magányos és elkeseredett vagyok különböző okok miatt, úgy érzem szükségem van egy állatra, hiszen minden nap boldoggá tudna tenni, viszont ők ezt nem fogják fel, pedig többször is mondtam már nekik. Elegem van abból, hogy csak ígérgetik, én meg már megőrülök, mert sosem jutunk egyről kettőre.

15/L



2015. jan. 20. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Azt írod, hogy rábólintottak, menj, hozz egy kutyát. Akkor?
2015. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak tudod az a gond, hogy én nem állíthatok haza csak úgy egy kutyával. Már rég megtettem volna, hidd el. Pont ez az, hogy azt mondják oké, mégis teljesen azt veszem észre, hogy csak mutatják a kutyusokat, de nem sokat tesznek azért, hogy legyen kutyánk. Teljesen túlbonyolítják ezt az egészet, húzzák-vonják a dolgot, ezért olyan, mintha nem is akarnák igazán, mintha csak én erőltetném folyton.
2015. jan. 20. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció.

Anya, apa, szeretnétek akkor ti is örökbe fogadni egy kutyát?

Ha igen a válasz: jó lesz úgy, ha én elmegyek és kiválasztom?

Érte menni úgyis valamelyik szülődnek kell, alá kell írni az örökbefogadást, ehhez felnőtt kell majd.

2015. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedik akkor intézd egyedül,ha nem lehet kérd meg őket,hogy segítsenek. DE ha nem engedik semmiképp ne vigyél haza kutyát,tapasztalatból mondom. Hazavittem,pár nap múlva mehetett is el,kifizettem,de a pénz felét adta csak vissza az akitől vettem. Úgyhogy megtanultam a leckét,nem kis áron.
2015. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ahonnan a mi kutyunk van, oda sokan járnak sétáltatni is, önkéntesnek is
2015. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül, válaszd ki, majd együtt menjetek érte vissza. Te se tűnsz úgy, mint aki valamivel is többet tenne az ügy érdekében. Ha azt mondják, menj, miért nem mész?
2019. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!