Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet kezdeni egy gazdájár...

Mit lehet kezdeni egy gazdájára vicsorító, talán harapni is akaró kutyával kezdeni?

Figyelt kérdés
Általában nyugodt típus, de elég "idegbeteg" néha, számítógepezni, zenét hallgatni gyakorlatilag nem lehet mellette, mindent szét akar kaparni. Olyankor kénytelen vagyok a fürdőszobába zàrni, de nem hallgat rám, ha közelítek feléje (nem bántóan), vicsorít és meg akar kapni, többször sikerült is neki. Nem tudok mit kezdeni vele, próbáltam nem foglalkozni vele, jutalom falattal leszoktatni erről, de mind hiába. Így nem lehet élni, mit lehet kezdeni egy ilyen kutyával?
2015. jan. 20. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

8 éves pincserrel lett aranyérmes az egyik magyar agility-s csapatban. Szóval ne mond, hogy öreg és a mozgáshiánytól nem lesz semmi baja! Azt nem árultad el, hogy naponta mennyit sétáltatod? Főleg szabadon persze, hisz pórázon nem sok mozgástere van! Ha agresszív felé, akkor te hogy viselkedsz?

Egy kutyaiskola kellene mindenképp, olyan, ahol értenek a viselkedésproblémás kutyákhoz is.

2015. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az is gond, hogy jutalom falattal próbáltad leszoktatni. Ezzel pont az ellenkezőjét érted el, megerősítetted abban, hogy ha így viselkedik, akkor jutifalat jár érte.

Most már mindenképpen egy szakember kell hozzá.

2015. jan. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!