Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a való életben...

Szerintetek ez a való életben lehetséges? Gazdi és a kutyája brutálisan verekszik egymással.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vxo4An-ceSE


Állítólag ez egy film részlete,

spoiler

A hapsinak van egy labradorja, aki egy napon elveszlik. Csak a bilétája marad meg, amin a gazdi elérhetősége szerepel. Közben a kutyát kiképzik "harcossá", és végül összeeresztik a gazdával. Nagyon brutális és véres harc lesz, de a végén a kutya rájön, hogy kivel áll szemben...

spoiler vége


2015. jan. 21. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem hiszem, de respect a kiképzőnek, nem semmi arra megtanítani a kutyát, hogy lassított felvételen is vadállatnak tűnjön, de ne okozzon valójában sérülést :) Persze gondolom, ezért is nem egy német juhásszal vagy pitbullal csinálták, hanem kis finom lélek labival.
2015. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit fura,hogy kb a világ legbarátságosabb,könnyen kezelhető fajtája lesz egy vérszomjas fene vad :D

harci labi :D


Hát szerintem a való életben akármennyire is be van vadítva a kutya,szerintem a gazdáját szagról,hangról megismerheti.Hiszen ismerős lesz az illat,hang a kutyák nem felejtenek.

2015. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A film részletet nem tudtam megnézni, mert nagyon lassú a netünk, nem tölti le rendesen.


De nem tudom elképzelni, hogy egy kutyával valaha is előforduljon, hogy nem ismeri meg a saját gazdáját, még ha rövid ideig élt is vele, és utána hosszú időre el is szakadtak egymástól.


Egyetemista koromban volt egy szerelmem (volt évfolyamtársam), akit a német juhászunk pár havonta látott, mert messze laktunk egymástól (én koleszos voltam). Ilyenkor annyit találkozott a kutyával, hogy együtt vittük el sétálni, néha kirándulni, meg együtt játszottunk vele.


A szakításunk után hosszú évekkel egyszer Székesfehérváron járt, és fölhívott, hogy meglátogathat-e minket. A kutyánk már akkor a totális extázis állapotában ugrált örömében, amikor még az utcán állt, a kapucsengő előtt. Még emlékszem is, hogy Gergő is teljesen meg volt hatódva, hogy ennyire örül neki ilyen hosszú idő után is.


(Mondjuk bennem fel sem merült, hogy ne ismerné meg akármennyi idő után is.)

2015. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy ilyen előfordulna, főleg egy normális gazdi-eb kapcsolatnál.

Valóban furi a fajtaválasztás is.

Esetleg ha valaki tudja a film címét, elárulhatná, szívesen megnézném. :)

2015. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez annyira beteg :D És még egy kislány is ott van. Semmi értelme nincs ennek a történetnek. És a kutya eredeti gazdája is annyira unszimpatikus. :D
2015. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Mekkora egy irreális szar film lehet. :D
2015. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell ámérikai filmeket nézni. Kivéve a videómániás kritikáikat:D Ez simán zs kategóriás, ajánlani kéne Dancsónak:D
2015. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ritka ocsmány/primitív film lehet.

De ahogy ez a kutya be lett tanítva... Eszméletlen.

2015. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akárhogy keresek rá, nem találom a filmet. Lehet, hogy nincs is, csak ez a jelenet. Egyébként engem is a betanítás nyűgöz le, a face-n osztotta meg egy haver, pont ezért, mert elképesztően fel lett véve, teljesen élethű, profi a színész és a kutya is. Kíváncsi lennék, mennyi időbe telt a kiképzőnek!!!
2015. jan. 21. 12:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Azon elrohogtem magam, amikor eloszor mutattak a labradort lancos porazon. :D Tok irrealis az egesz tortenet, az meg vegkepp, hogy egy labrador a vadallat a filmben. Meg az is milyen mar, hogy a gazdi egeszen a vegeig nem ismeri fel, csak akkor mondja ki a nevet. Az meg, hogy a kutya sem ismeri fel, meg gazabb.
2015. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!