Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy egy csaj azt mondta "legyünk csak barátok" és soha többé nem beszéltetek? Miért távolodik el ilyenkor egy pasi? Lehetséges, hogy soha több nem beszélünk egymással?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy pasi nem a "barátod" akar lenni, akinek elrinyálhatod a szerelmi szarságaidat, hanem járni akar veled. Egy okos férfi nem megy bele ebbe a legyünk csak barátok dologba...
2014. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg nem barátkozni akart. Mi ezen olyan érthetetlen?
2014. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lehet. Megsértetted ezzel, nem is kicsit.
2014. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Igazad van, Rotáló Lószerszám!

Tegnap reggel nekem is elsírta egy kiscsaj a szerelmi szarságait.

Többet nem akarom látni.

2014. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy azt túlélem ha elutasít valaki, de ha elkezd rinyálni a problémáiról a pasijával akkor neki meszeltek. Nem is merték megcsinálni túl sokan. Sőt, konkrétan eddig senki.


Létezik ilyen egyáltalán?

2014. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Létezik persze, ez egy lekoptató szöveg, a jelentése: "gáz lennél a barátnőim előtt, úgyhogy felejts el"
2014. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Elég jól leírták már itt, és én is csak megerősíteni tudom, hogy nem a barátod akar lenni, hanem járni akar. Akkor minek menjen bele? Én sem pazarolnám az időmet olyan nőre, akinek csak a lelki szemetesládája vagyok.

Kapcsolatban alap, hogy meghallgatom és a vállamon kisírhatja a bánatát, hisz olyan kor ez a pasi dolga, hogy támaszt nyújtson. És hát fordítva is igaz ez.


De akkor én is megkérdeznék valamit:

Én meg azt nem értem, hogy minden nő a kedves, udvarias, előzékeny jó fej srácot keresi, mégis valahogy az ilyeneket mindig a barát zónába irányítjátok az említett kérdéssel.

Na akkor hogy is van ez?


Személy szerint nekem az egyik csaj az arcomba mondta, hogy az előzékenység és az udvariasság b*zis, egyáltalán nem férfias. Az igazi férfiak lenézik a nőket, és tárgyként kezelik, és ő ezt sokkal macsósabbnak tartja, mert így felnézhet a pasira. o.O


26/F

2014. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
# 7: Stílszerű lett volna szorosan megragadnod a karját és hazarángatnod, minden udvariasságot megtagadva tőle... lehet, hirtelen akkora macsó lettél volna a szemében, hogy meg is erőszakolhattad volna, mert az férfias. :D (ezt azért nem kell komolyan venni)
2014. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8# - Hát lehet az felnyitotta volna a szemét kicsit. ;)


Amúgy haver is ebben a problémában van. Van egy csaj, aki a pasija miatt szinte minden nap álomba sírja magát. Már többször szakítottak, mégis mindig visszamegy hozzá a csaj. Haverral nagyon jól elvannak, élvezik egymás társaságát, mégis nincs több. Mikor meg haverom megmondta a csajnak, hogy akkor kissé fogják vissza az együtt eltöltött időt, mert akkor megy ismerkedni más lányokkal, akkor a csaj vérig volt sértve, hogy miért akar ő más csajokkal ismerkedni, meg hogy akkor ő kivel fogja megbeszélni a problémáit?!

Meg is kérdezte tőle haver egyszer, hogy nem fél-e attól, hogy két szék közt a pad alá esik, erre azt mondta a csajszi, hogy de, nagyon is fél tőle.

Komolyan nem értem a női logikát...

2014. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!