Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ugatás gátló nyakörv...

Az ugatás gátló nyakörv érzékel a nyüszítést is?

Figyelt kérdés
Nem a kicsi nyüszkölésre gondolok, hanem a fület tépő már-már ugatásnak is mondható nyüszítésre

#kutya #ugatás #nyüszítés #ugatás gátlónyakörv
2015. jan. 21. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem eleve állatkínzás ez a nyakörv...


Én mindig nagyon sajnálom az utcánkban lakó 2 szánhúzót )nem tudom a pontos fajtájukat), akiknek a nyakában van ilyen.


Bocs az offért

2015. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
4%
Szégyeld magad! Ha zavar hogy ugat, vegyél macskát! Vagy nyulat, az még annyi hangot se ad ki
2015. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Ez állatkínzás tudsz róla? Én ha ilyet látnék azonnal szólnék az állatvédelmi hatóságnak, hogy vegyék el tőle az állatot. Ez olyan, mintha kikötnéd valami fához pl és ott kéne leélnie az életét. Az állatoknak is vannak jogai azt ugye tudod?
2015. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy lehet állítani az érzékenységet - lehet, hogy nem mindnél, de van ilyen is, meg olyan is, ahol ad ki hangjelzést is. (Az aztán nagy állítkínzás.). Ha nagyon érzékenyre állítod, abból viszont az következik, hogy más zajokra is akcióba fog lépni. Sosem használtam még, de nyilván ki kell tapasztalni.
2015. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress rá, hogy szeparációs szorongás. Sokkal többet érsz el neveléssel, mint egy ilyen kínzó eszközzel. A kutya fél, feszült és ez az eszköz csak fokozza benne. Lehet, hogy abbahagyja a nyüszítést, de továbbra is stresszes lesz. Nem túl állatbarát dolog ...
2015. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!