Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden boxer tenyésztő ad...

Minden boxer tenyésztő ad csak lakásba kutyát?

Figyelt kérdés
Igazi tenyésztőről beszélek, nem szapikról. Szerintetek van olyan, aki a lakás miatt nem ad?
2015. jan. 21. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Nekem még szettert is adtak csak lakásba, naponta 3-4 órát voltunk kint futni és játszani, mikor otthon voltunk csak aludt. :) Nem az a lényeg hol lakik, ha foglalkozol vele ez lényegtelen.
2015. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztességesen leviszed sétálni és lemozgatod, akkor semmi akadálya. Sokkal rosszabb az, amikor "kinti" kutyának veszik, aztán ott van csóri télen-nyáron, a gazdi meg vagy kimegy hozzá vagy nem, mert "minek? ott a kert majd mozog magának".
2015. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Boxert amúgy is lakásban kell tartani, csak kertben nem lehet, ezért szerintem kizárt, hogy ez probléma lenne egy tenyésztőnek. Sokkal inkább csak kerti kutyának nem adna.
2015. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Normális tenyésztő szerintem ad, hiszen nem az a lényeg hol van a kutya tartva, hanem az hogy hogyan! Nem mellesleg csak kerti tartásra sem ajánlott. Most az meg, hogy le kell vinni, vagy ki kell vinni (sétálni meg úgyis kell vinni) nem szempont, szerintem.


Ahonnan az én rotim van, ők pl. nem is adnak úgy kutyát, hogyha nem mehet be a lakásba, vagy legalábbis nagyon kicsi rá az esélye az illetőnek :D

2015. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, most megnyugodtam :)))
2015. jan. 21. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!