Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez igaz, vagy csak "reklám",...

Ez igaz, vagy csak "reklám", vagy valami más?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom közösségi oldalakon, hogy XY kutya gazdát keres, és sos. Aztán, hogy ivartalanították, meg chip, meg minden létező oltást megkapott. A teljes kép: Egy 7 éves keverék kutyus gazdit keres, de ivartalanítottuk, meg minden oltást megkapott, meg chip-et, stb, így 30 ezer forint a költsége, DE előtte és UTÁNA is folyamatosan ellenőrizni fogjuk.

Aztán eltelik 2-3 nap, majd ugyanaz a kutya, de kiírják, hogy el kellett altatni.


Ennek mi értelme?


2015. jan. 21. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem láttam még ilyet.
2015. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig én is így "fogadtam örökbe" egy kutyát, tehát kb. megvettem, mert amikor odamentem beleszerettem és ő is belém, majd elém rakták a számlát.

És nem akartam otthagyni a kutyát ilyen sza.... alakoknál.

2015. jan. 21. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne igaz? És miért lenne reklám?

Az adott kutyától valamiért igen gyorsan szabadulni akartak. Persze,a gazdáknak jobban hallatszik, ha némi pénzmagot látnának belőle.Mert, ugye, költöttek a kutyára , amíg velük élt. Aztán nem vitte senki azonnal, hát képesek voltak lealtatni. Nehogy már ingyen másé legyen.

Sokféle ember van, még akkor is, ha kutyatulajdonos.

2015. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!