Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg 16cm és 2 kg (kb. ) 1...

Tényleg 16cm és 2 kg (kb. ) 1 mini yorkshire terrier?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Az enyém 1,5kg ,a másik adatot nem tudom,de pici.
2015. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem, mert mini yorki nem létezik. Csak egy méret elfogadott, a minik csak a szaporítók agyszüleményei. Általàban a fejletlen, vagy túl fiatal kölyköket adjàk el mininek.
2015. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat . és nem tudom hogy vane mini vagy nem de csak a méret miatt kérdeztem mert unokatestvérem szeretne yorkshire terrier és kisebbet mint a normális és olvastam rola de nem voltam benne biztos ..... még egyszer köszönöm a válaszokat .
2015. jan. 22. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Attól h egy yorkie kisebb mint az alomtestvérei, még nem mini! Ha valaki mini yorkiet árul, messziről kerüld el, mert az szaporító! Csak olyan helyről hozz kutyát, ahol 8 hetesen, törzskönyvvel, oltásokkal, féregtelenítve adják a kutyust!
2015. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm !!!
2015. jan. 22. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom, amit Négyeske írt.


Nem véletlen van annak a standardnak egy alsó határa. Az, ha egy kutya nagyon pici, negatív hatással lehet az egészségére.


Nemrég belefutottam egy olyan emberbe, akinek törzskönyves, de méreten aluli yorkija volt, a tenyésztője 3,5 hónapos koráig oda sem adta nekik, olyan kis törékeny volt.

2015. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
Első vagyok.8éves a kutyám,egészséges,soha nem voltak egészségügyi gondjai.5kiskutya született ha jól rémlik,a lényeg hogy őt otthagyták egyedül,mert kisebb volt a többinél.Nagyon szép kutya lett belőle,nála kisebbel még nem találkoztunk.És nem szedett-vedett szaporítótól vettem neten,hanem biztos helyről.
2015. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!