Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megtanítani 7...

Hogyan tudnám megtanítani 7 hónapos, kinti kutyámat, hogy a kertben egy helyen végezze el a dolgát?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Maximum arra lehet megtanitani, hogy ha naponta legalabb 3-4 alkalommal elviszed setalni, akkor csak a kerten kivul vegezze a dolgat.
2015. jan. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvileg léteznek bizonyos helyhez szoktató szerek kintre is, de nem tudom mennyire hatásosak. Még nem próbáltam.

A távolt tartó az nem működött, az biztos.

Szerintem marad a kis lapát, kis seprű, és pár kör az udvarban.

2015. jan. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha reggel és este elviszed sétálni, akkor kert tiszta lesz. Ez a megoldás....
2015. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet,de egyszerűbb ha naponta kiviszed. / és utána fel is szeded/ hamar rááll,hogy a kertbe nem pottyant,ha kint van rá lehetősėge.
2015. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Reggel 6-kor etetem, de csak 8 után tudom vinni sétálni. Addigra már elvégzi a dolgát. Sokszor kocsival viszem, mivel a mi környékünkön kínszenvedés a séta (sok szocializálatlan "kertidísz" kutya van, ezért más környékre viszem. Rögtön evés után meg nem tehetem kocsiba.
2015. jan. 23. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
De azt megteheted, hogy kiviszed 10 percre elvegezni a dolgat es kesobb van csak nagyobb seta.
2015. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ödi2 ***** válasza:
A nj kutyánkat a párom nevelte át kissé...:-) Több hónapig ágyhoz vtam kötve baleset miatt és így rámaradtak a kutyák is. A két sárhegyi kiskoruktól fogva a kert egy bizonyos pontján végzik a dolgukat,velük nem volt gond,de a nj ahol eszébe jutott. Mivel csokkent a séták száma és szaporodtak a halmok,így a párom a kennel mellé tett egy "adagot" újságpapíron. Max pár alkalom alatt ráérzett és azóta csak az újságon végzi a dolgát. Nagy derültségemre mostmár kizárólag újságon hajlandó elvégezni a dolgát,séta közben is... :D Múlthéten felvettem videóra ahogy az újságárusnak magyarázza a párom,h jo lesz a legolcsóbb újság,csak a kutyának kell most... :D
2015. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon tetszik:)
2015. jan. 23. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!