Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megtanitani kutyáma...

Neda10 kérdése:

Hogy tudom megtanitani kutyámat 4 honapos (magyar vizsla+labrador keverék) hogy amikor garázsbol kijovok kocsival és a kutya meg ne menjen ki a utcára amikor nyitva van a kapu?

Figyelt kérdés
kutya

2014. aug. 6. 16:45
 1/7 mlp válasza:
Kerisd el valahova,vagy kösd ki mekkora mert akkor talán betehetnéd a kocsiba,vagy kérj meg valakit hogy fogja meg.
2014. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van aki fogja a kutyát v mast de én ugy akarok tanitani h ne menjen ki utcára csak amradjon ajto elott v bárhol csak NE A UTCÁN ÉS SZOKJON... érted...
2014. aug. 6. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

4 hónaposan még kicsi és kíváncsi. Idővel meg lehet tanítani. Ha kint vagytok kertben kinyitod a kaput és ha ki akar menni rászólsz illetve ha kimegy visszaküldöd/hozod.

Az én kutyám engedély nélkül nem megy ki a lakásból, ő is így tanulta meg. Lehet szellőztetni mellette, max kiáll az ajtóba de nem lép ki.

2014. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nádszálkisasszony ***** válasza:
4 hónaposan ez még nem fog menni de lehet kezdeni tanítani. Először autó nélkül, gyalogosan gyakorolj. Ha kimegy a kutya rászólsz, rámorogsz és visszateszed. Ha látod, hogy már megértette és bent marad akkor hívd magadhoz, hogy megtanulja, hogy csak hívásra mehet ki.
2014. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már tudja az ül/fekszik parancsszót, akkor taníthatod a marad-ot. Ez a legegyszerűbb. És ez bárhol, bármikor jól jöhet.
2014. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kutyám már tudja a ül fekszik pacsi meg maradjon ott parancsszot csak amikor a kapun mondom h maradjon ott és én hátralépek olyan 1méterrel akor azzonal elszokik az utcára mar 1hete óta sztm majd megvárom még 1-2hónapot aztán probálkozok ujra...:D
2014. aug. 8. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzá nekünk is hasonló a problémánk a szintén 4 hónapos vizslával, csak hogy van egy idősebb tacskónk aki szökős a pici meg megy utána, a nagyobbat meg már nehéz megtanítani. Próbáld meg kajával rá venni hogy maradjon ott vagy inkább zárd be, ilyen picin még nem jó ha boklászik az utcán bármit össze szedhet
2014. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!